1.3 cdti astra h rolanti problemi yardım lütfen!!

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba, 1.3 cdti astra h rolanti de devir saati az da olsa sürekli hareket ediyor nedendir acaba yorumlarınızı bekliyorum ! İzmir'de kime gösterebilirim problemi ?

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bir fikri yada ne problemi olduğuna dair yardımcı olabilecek kimse yok mu?

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede olmuştu. Kalitesiz yakıttan olduğunu söylediler.Sorun kendiliğinden geçti şu an yapmıyor.Mazot aldığınız yeri değiştirin

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu çeyrek deponun üzerine 30tl. shell gtl aldım değişiklik olmadı.
Hatta pazar günü 6. san. bir ustaya PC ile bağlanarak rolantiyi kontrol etti 795 rpm ile 807 rpm arasında değişiyor rolanti devri. Ama opel araçlarını tam tanımıyorum dedi bir analaya göster dedi.
Ustalar yardımlarınızı bekliyorum.

Tşk. ler.

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
30 TL shell gtl ortalama 8,5 litre yapar, doğru dürüst karışamamıştır bile depoda mevcut yakıta.

Haklsınız, ustam deponun bitmesine yakın, totalden yada opetten yarım depo al ve würth enjektör temizleyici ekle dedl 30km. Falan tekrar devam ediyorsa gel, dedi. Tşk. Merkez opel Mustafa bey, umarım düzelir.

Benzer problemi yaşayan yokmu?

bigali3417

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba..bu aracın en büyük destekçisi kaliteli yakıt...bence imkan dahilinde ise kaliteli yakıt alın...deponuz hiç ışık yakmasın ve sürekli dolu olsun

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu akşam würth dizel katkısı aldım opetten 300ml. ve 30 lt. euro dizel mazot aldım ev ile mesafem 5 km. herhangi bir değişiklik olmadı yine sinir olamdım değil. Fakat aracın çekişi baya iyileşti ama rolanti hala aynı :( . Bakalım Cumartesiye kadar kullanacağım aracımı bir değişiklik olacak mı?
Konu hakkında yardımarınızı bekliyorum.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşım dizel araçta rölantiyi beyin ayarlar.muhtemelen beyinde soğuk lehim var.ama daha önce egr yi temizletip dene

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolanti devriniz kaç