1.3 cdti astra h rolanti problemi yardım lütfen!!

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım dizel araçta rölantiyi beyin ayarlar.muhtemelen beyinde soğuk lehim var.ama daha önce egr yi temizletip dene
Tşk ederim, Astra H larda egr temizlenmiyor diye birkaç yerde okumuştum gerçekten doğrumu acaba yoksa iptal mi ettirsek. Beyinde soğuk lehim işi olmasın lütfen canımı çok sıkacak bir konu çünkü, peki 40000km oldu daha araç ta olması normal mi?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
iptal ettirme temizlet.aracı birazda devirli kullan .carbon clean yaptırsan iyi olur.inşallah düzelir düzelmezse sonçare beyin

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iptal ettirme temizlet.aracı birazda devirli kullan .carbon clean yaptırsan iyi olur.inşallah düzelir düzelmezse sonçare beyin

30 lt opet euro dizel den önce würth dizel için katkıdan ekledim yaklaşık 4 gündür kullanıyorum problem devam ediyor. Depo bitene kadar düzemez ise önümüzdeki ay başında carbon clean deneyeceğim.

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Carbon clean yaptırdım hafta sonu sonuç yine aynı rolanti dalgalanması devam ediyor, yardımlarınızı bekliyorum. İzmir'de baktırabileceiğim bir yer var mı?

tayfunozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın rolanti devir ibresinde sarsıntıdan dolayı titreme oluyor olamaz mı. rolantide motor sarsıntılı çalışır ve bu esnada devir ibresinin müşirinde titreme olabilir.

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın rolanti devir ibresinde sarsıntıdan dolayı titreme oluyor olamaz mı. rolantide motor sarsıntılı çalışır ve bu esnada devir ibresinin müşirinde titreme olabilir.

Tayfun Bey , cevap için tşk ederim fakat 3-4 hafta öncesine kadar yoktu bu problem aracım 40000 km. bugün GARAJ çınarlı ya gösterdim ustanın dedği enjektörlerin temizlenmesi gerekiyor, 350tl yada daha fazla tutabilir dedi açıkçası pek içime sinmedi. Arkadaşlar konuda tecrübesine dayanarak yardımlarınızı bekliyorum.

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Aracınızda devir oynarken herhangi bir şey çalışıyor mu? dörtlü flaşör, Fren lambası,Park, kısa vs.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused:yahu 797-805 devirin neresiproblem pek anlayamadim hangi araci ölcerseniz ölcün yüzdelik sapma ile calisir:(