1.3 Dizel,Buyrun Fotolar....

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com
Ynt: 1.3 Dizel,Buyrun Fotolar....

goxb link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=1174.msg24572#msg24572 date=1302383925]
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim....

bu arada araca yönelik bir testim oldu hemen bugece:) malesefki otomatik vitesli astra h dizel bizi her türlü geçiyor bunu hemen söyleyim...
diğer bir tespitim ise; sessizlik ve yol tutuş açısından goodyear lastik brıstone turanzadan bin kere  iyiymiş bunu fark ettim...
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Benim de kış lastiklerim goodyear. Bridgestone ları taktırdım havalar ısınınca ve aman Allah'ım bir lastik bu kadar mı kötü olur. Konforun "k" sı bile yok.
[/quote]

???

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kullanının ikinci beyaz astranızı:) diğer işlemlere de sıra gelecektir heralde...
yalnız ben de aynıı 1.4 t larınınki gibi eksoz çıkışı istediğimi çekmeköydeki opel servisine söylediğimde; yedek parça bölümündeki arkadaş, ayrı olarak eksoz ucu olmadığını,komple eksoz takımıyla geldiğini,onun da 2000 tl olduğu,sadece o eksoz ucunun içine girdiği siyah plastik parçanın yedek parça olarak bulunduğunu söyledi bana(180 tl).

bu eksoz uçları orjinal astra parçasımıdır acaba? turbolardakiyle birebir aynı gibi gözüküyor...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daşkınoğlu hocam, o siyah parçayı almanada gerek yok, siyah tampon eteğini düzgünce kesiyorlar, orijinal gibi oluyormuş, zaten gökhan baan ayrıntılı yakın çekim bir foto yolladı inceledim  sol taraftaki orijinal delik ( başta siparişte turboların tampon eteği gelmiş) sağdaki egsoz yuvası ile aynı olmuş, tabi burda ustanın mahareti ön planda oluyor acemi ellerde pek bişeye benzemeyebilir.  Ayrıca komle egsoz sistemne gerek yok, egsoz uçları turbolarınkiyle birebir aynı olan konvensiyonel  egsoz uçalrı var tanesi 50 tl onlarda iki tane ladınımı birde difüzör ile  çift kanallı çıkış verince bu sistem kuruluyor tahminim  toplam 500 tl kadar fiyatı vardır

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ևok güzel olmuş, güle güle kullan.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhanım düşünüyorum da ecoflex  yazısını  söküp turbo yazdırmak, bir nevi " doğan görünümlü şahin"   gibi olmazmı  evill2

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
Gökhanım düşünüyorum da ecoflex  yazısını  söküp turbo yazdırmak, bir nevi " doğan görünümlü şahin"   gibi olmazmı   evill2
ya işte aldı dizeli utanıyo şimdi :D

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hepinize teşekkürler:) şimdi sorularınıza cevap vereyim...

Bu işlemde tamamen orijinal ürünler kullanıldı.. Difizör normal 1.4 t difizörü ile değiştirildi ve sağ tarafta aynı şekilde kesildi.. normalde bu ekzoz uçlarını birebir bulmanız imkansıza yakın diye biliyorum.. Serviste komple ekzoz olarak satılıyor çünkü.

Performans olarak beklediğimden daha iyi ama yinede ağırlık çok kötü etkiliyor aracı... bugun insignia ile trafikte uzun bir kovalacamamız oldu temde araba 200 diyor fakat biraz zaman alıyor ve hız düşünce toplamada zorluk çekiyor araç, bunun haricinde bütün gün dip gaz kullanım ortalam 7,2 ydi...( İnsignia 1.6 t kovalayınca:))

Astra H hafiflikten kazanıyor ne kazanıyorsa ve malesef bizi hem kalkışta hem ara hızlanmada boy boy geçiyor... En kısa zamanda chip olayına girip modifiye işimi sonlandıracağım..

Bu arada Turbo yazısı sadece bi zevk işi, elbetteki gitmez onlar gibi ama onun yazı şekli daha çok hoşuma giidhyor bide bana gücü simgeeliyor

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun güle güle kullan :) :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar odak'ı arayıp fiyatları öğrenen oldu mu? egzoz ve kapı içi led fiyatını merak ediyorum..

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı içi led bende istiyorum ama orjinal gibi olmuyo.Sonradan takılanlar çok daha parlak ve ışık dağınık oluyo_O yüzden tereddütüm var bu konuda.Derseniz ammann dert ettiğin şeye bak ozaman yaparım :)