1.3 edition özellikleri ?

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamın aleyküm, ben bu hafta beyaz Opel Astra j hb edition paketinin siparişini verdim. Ancak işlemlerle uğraştığım için ve zamanım kısıtlı olduğu için pek fazla inceleyemedim. Sizden ricam edition paketini kullanan arkadaşlar bana inciğini cinciğini anlatırmısınız ? Kafamda birkaç soru var ilk onları sorim ben.

1- Cam kenarlarında krom çıtalar varmı?
2- Follow me home özelliği varmı?
3- Kumandadan bagaj kapağı açılıyor mu?
4- Gündüz farları varmı?
5- Cam filmini servis harici yaptırsam ne kadar tutar ? Garantiden çıkar mı ?

Biraz fazla oldu kusura bakmayın. İy forumlar.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 edition özellikleri ?

1-Cam çerçevesi maalesef yok.
2-Follow me home özelliği sitesinde hiç bir model için yazmıyor ama olduğu söylenir modellere göre değişiyor tabi.
3-Bagaj kapağı tourerlarda ve sedanlarda açılıyor hb lerde yok.
4-Gündüz farı mevcut ancak led şeklinde yok normal fark.
5-Camlara film servis dışı garantiden çıkarmaz aracı ancak gerek yok garantili şekilde 250 liraya rahatlıkla yaptırılabilir hediye bile ettiriliyor.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
1-Cam çerçevesi maalesef yok.
2-Follow me home özelliği sitesinde hiç bir model için yazmıyor ama olduğu söylenir modellere göre değişiyor tabi.
3-Bagaj kapağı tourerlarda ve sedanlarda açılıyor hb lerde yok.
4-Gündüz farı mevcut ancak led şeklinde yok normal fark.
5-Camlara film servis dışı garantiden çıkarmaz aracı ancak gerek yok garantili şekilde 250 liraya rahatlıkla yaptırılabilir hediye bile ettiriliyor.

Cevap için teşekkür ederim. Follow me home özelliği editionda varmı bilmiyorum ama normalde var diye gördüm videolarda. Bagaj ise bir videoda denk geldim bunu paylaşmak istiyorum. Servise sordum ancak onlar baya açık renkte yapıyormuş yani içerisi görünüyor benim düşüncem arkalar 3 ön 2 ancak fiiyat ne kadar tutar bilmiyorum.

astra j kumandadan bagaj açma

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
Cevap için teşekkür ederim. Follow me home özelliği editionda varmı bilmiyorum ama normalde var diye gördüm videolarda. Bagaj ise bir videoda denk geldim bunu paylaşmak istiyorum. Servise sordum ancak onlar baya açık renkte yapıyormuş yani içerisi görünüyor benim düşüncem arkalar 3 ön 2 ancak fiiyat ne kadar tutar bilmiyorum.

astra j kumandadan bagaj açma

Videodaki bagaj açma modifiyesi forum üyelerimizden onurody tarafından yapıldı.
Normal şartlarda hb modellerde kumandadan yada konsoldan bagaj açma fonksiyonu yok ama Onur'un aracında var.  :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda en düşük var kaç numara 1 mi oluyor artık kaçsa geceleri gözükmüyor karanlıkta gündüz gözüküyor içerdeki ancak ona bile takan polis gördüm bizzat fabrika çıkışlı dedimde birşey demedi içerside gözüküyordu ben pek tavsiye etmiyorum fazla karartmayı bayi zaten uyarıyor bu konularda.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Videodaki bagaj açma modifiyesi forum üyelerimizden onurody tarafından yapıldı.
Normal şartlarda hb modellerde kumandadan yada konsoldan bagaj açma fonksiyonu yok ama Onur'un aracında var.  :)

Tesekkurler cevap icin :) Peki bu modifiyeyi nasil yapabiliriz bir parcami
Takiliyor acabaa

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Benim aracımda en düşük var kaç numara 1 mi oluyor artık kaçsa geceleri gözükmüyor karanlıkta gündüz gözüküyor içerdeki ancak ona bile takan polis gördüm bizzat fabrika çıkışlı dedimde birşey demedi içerside gözüküyordu ben pek tavsiye etmiyorum fazla karartmayı bayi zaten uyarıyor bu konularda.

O zaman bende 1 numara yapim acikcasi polis risk evet ama cok fazla icerisino gostermiyor ve yakisiyor ise 1 numara onu yaptirim

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende siyah olduğu için araç gayet hoş duruyor geceleri kapkara gibi oluyor zaten fotoğraf çekerim yarın unutmazsam sizde görmüş olursunuz ön ve arka standart 1 numara en düşüğünden 3m marka film ben hediye almıştım filmi gerçi 250 fiyat vermişti :)

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Bende siyah olduğu için araç gayet hoş duruyor geceleri kapkara gibi oluyor zaten fotoğraf çekerim yarın unutmazsam sizde görmüş olursunuz ön ve arka standart 1 numara en düşüğünden 3m marka film ben hediye almıştım filmi gerçi 250 fiyat vermişti :)

Valla benim daha elime gecmedi ama hediye lafida gecmedi :) Peki sizin aracin paketi nedir?

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2013 1.3 sport paket benimki karter boya koruma biraz çingenelikle :D filmide bedavaya aldık :) 52000tl ye antalyadan temmuz 5 de aldık