1.4 t lpg montaji

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaslar aracima landirenzo evo turbo kit montaji yaptiriyorum aksam alacam.dier aracimda prins kit vardi bunda bu kiti taktiriyorum arkadasimda ayni sistem var suan araci 54000 km de 50000 km dir lpg kullaniyor herhangi bir problem yok ayrintili resimleri yine paylasacam en kisa zamanda

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 t lpg montaji

Arkadaş aynı markayı Cruze 1,6 aracı için taktırdı.O da memnun merakle bekliyoruz detayları

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

murat26 link' Alıntı:
Mrb arkadaslar aracima landirenzo evo turbo kit montaji yaptiriyorum aksam alacam.dier aracimda prins kit vardi bunda bu kiti taktiriyorum arkadasimda ayni sistem var suan araci 54000 km de 50000 km dir lpg kullaniyor herhangi bir problem yok ayrintili resimleri yine paylasacam en kisa zamanda
Sizde insallah sorunsuz kullanırsınız.
Arkadasınız 1.4T motora mı LPG taktırıp sorun yaşamadı merak ettim 032questn

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet 1.4 t ye taktirmisti dikkat ettiyseniz yine acmis oldugum konu vardi lpg montaji ile ilgili eger sorun oldugunu dusunseydim tekrar sifir aracima montaj yaptirmazdim.burada yine soyluyorum iscilik cok onemli.risk ise subaplarmis sehir efsanesi gore olmasi durumunda 1000 tl gibi masrafi var oda celik subap yaptirirm eger sorun olursa ?

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence ne iyisini yapıyosunuz.subapların sürekli performanslı kullanılmadığı sürece kısa vade de sorun cıkartacagını sanmıyorum.ağustos gibi bende prins taktırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı.greatt

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Onceki aracimda prins vardi fiyati 3 bin tl civari zaten tasarruf icin taktiriyoriz o yizden bu kite karar verdim arkadaslar

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdiden hayırlı olsun LPG var huzur var

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen ole reis kardes arac aldim alali 5 ayda 1100 km yaptim hem is yogunlandan dolayi yakiti fazla tuketmesin
den dolayi

delikadir24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu Euro5 motorların yalnızca insignialarda(1.6 T) sübap sorunu olduğunu gördük başka duyan bilen varmıdır ?  questionnn

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arkadslar aracimi teslim aldim.test surusunde en ufak bir sikinti yok performand kaybi yok denecek kadar az yok desem yalan soylemis olurumarac zorlanmadan istedigim hiza ulasiypr resimleri en kisa zManda paylasriirim simdilik herkese iyiaksamlar montaji ise k.maras merkez cansu lpg de yaptirdim ahmet usta