1.4 Turbo İnsigniası olan varmı?

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 1.4 turbo motorlu insigniası olan vaarmı?Buun performansı ve yakıtı hakkında bilgi rica edecektim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kemal bey1.4 turbo motor yakıtı ile ilgili bilgi alırsanız buradan bizimle paylaşırsanız sevinirim...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnsignia team diye bir forum var.Orada çok çeşitli yazılar gördüm.Bir depoyla uzun yolda 600 diyenden 1200 km gittim diyene kadar gördüm.Tam çelişki.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
1.4T dört dörtlük bir araç. az yakar çok kaçar lafını en çok hakeden araçlardan biri bence.
InsigniaTeam admini olarak kesinlikle tavsiye ederim :D

surgeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insignia değil ama 1.4t 140 hp astra sedan yeni kasa 9 litre ortalama yakıyor ş.içi

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4T dört dörtlük bir araç. az yakar çok kaçar lafını en çok hakeden araçlardan biri bence.
InsigniaTeam admini olarak kesinlikle tavsiye ederim :D

Benim galeride 3 hafta 180 liği kaldı nasılsa parasını verdim dedim biraz kullandım gerçekten güzel kaçıyor.Ama kaçarkende en yakın benzinliğe kaçarım der gibi iniyordu ibre :)

Büyük ihtimalle galeriye takastan bir 1.4 turbo insignia gelecek bir dahaki hafta.Bu nedenle yakıt konusunda kullanıcıların yorumunu merak ediyorum.Yani günlük kullanımda ortalama kullanıcı olarak ölçülen değer nedir.Km de 30 krş mu 40 krşmu 50 krşmu onu merak ediyorum.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 180 liklerden bende bir ara akrabanın aracına bindim 1-2 gün. ibre korkulu rüya oldu resmen :) araba gerçekten çok iyi kaçıyor ama kemal abinin dediği gibi kaçarken de istikameti benzin istasyonlarına doğru gidiyor :maden:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şimdilk değil kullanmak binmek bile nasip olmadı ama duyduğum kadarıyla yakıt konusunda gaza basınca fazlaca müsrif bir araçmış. Performansına gelince, uzun yolda 2 tane Insignia bir Vectra B ile baş edemediler ama bu arabaların motor gücü neydi bilmiyorum.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdilk değil kullanmak binmek bile nasip olmadı ama duyduğum kadarıyla yakıt konusunda gaza basınca fazlaca müsrif bir araçmış. Performansına gelince, uzun yolda 2 tane Insignia bir Vectra B ile baş edemediler ama bu arabaların motor gücü neydi bilmiyorum.

vectra sonuçta insignia' nın abisi onun için fazla zorlamamışlardır savaş abi yoksa insignia vectra b yi yutar diye düşünüyorum :D saygıda kusur etmemişler :)