1.4 turbo lpg öneri

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ynt: 1.4 turbo lpg öneri

wasiyet' Alıntı:
Peki anladım ilginiz için çok teşekkür ederim. Aydın Bosch Car serviste 3750 tl ye yağlama dahil fiyat aldım kısmetse bu hafta prins vsi 2 taktıracağım tavsiyeniz
3750 çok degilmi  sıvı püskürtme  mi?
Bide aydında 2. Sanayidededede 2 yer var .kaykal ve ayoto. Bide diğer sanayide sezginoto var.bende tekrar Astra j 1.4 aldım yine lpg taktıracm.fiyat aldinizmi baska kit fiyatları nasıl ?

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: 1.4 turbo lpg öneri

Yok hocam benim haberim yokmuş fiyatlar artmış. 3750tl uygun fiyat vermiş diğer firmalar aydında aynı kite 4500 tl istedi.Siz montaj yaptırdınız mi?bende mekatronik bosch servise taktırmak düşünüyorum.

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Prins yaptırdım. 3250 TL + birde Emulator taktırdım (hiççççbir işe ayramadı ama neyse) ilk başlarda 22-23 Kuruşlarda yakıyordu, sonra 28-35 kuruşlara çıktı. Tabi bu aracın ilk 1000 km den öncesiydi. 1000 km yi doldurduğumda ayar yaptırmaya gittim. Şuan herşey normal. Sürekli (şehir içi) tam 26 Kuruş yakıyor (aracım 1.4T Otomatik vites) Hiç bir sorun yaşamıyorum. Bir (simit) tam depo ile 220-230 km gibi bir yol yapabiliyorum.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birde landirenzo yaglamali sistm için görüştüm. 2750 tl dedi ve bu usta benim araçtan baya bi takmış izmirde hatta başka illerden falan gidiyorlarmis. Şimdi 1000 tl fazla vermek değermi acaba prins için ?

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla ben Yetkili servise gittiğimde orda bi temsilciyle görüşdüm. Çocuk aracın yakıt durumunu sordu LPG dedim. Hangi marka diye sordu Princ dedim. Oda bana "Biz genelde landirenzoyuda öneriyoruz ama çok iyi yapmışsınız en en kaliteli enjektörler prins de" dedi.

İrfanP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bursa da var mı öneriniz 1.4 t için bu konuda. Yaz sonu taktırmayı düşünüyorum bende.

deli_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Eger bana sorduysaniz ben malesef istanbulda yaptirdim :(

ozgur6042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Ynt: 1.4 turbo lpg öneri

Mr.Can' Alıntı:
süleymanhoca link' Alıntı:
Lpg yi shellden alın arkadaşlar bariz farkediyo inanın benzindemi diye bakmak zorunda kalıyorum hep :)

ben de aynı durumu yaşadım aslında, Moilden depoyu fullediğimde 230 km gidiyor, shellden aldım bir kere 280 km gitti. anlayamadım sebebini, sonrasında yine shellden aldım ama 245 km gidebildim (aynı şartlarda, aynı düzergahtaki veri)
şimdi de Opete geçtim, birde buna bakıcam ne kadar gidecek :)

bu arada depo 32 litreye fulleniyor. normalde 40 litre ama??? onu da anlamış değilim

antalyada (yakınlarımdaki) gaz fiyatı;
Moil : 2.00
Shell : 2.05
Opet : 2.09

HOCAM LİTRE SIVI ÖLÇME BİRİMİ OLDUGU İÇİN 40 LIK DEDİKLERİ TANKER 32 LİTRE ALIYORDUR.GAZ SIVILAŞTIĞI İÇİN DAHA AZ GÖRÜNÜYOR.BİZDE DE COROLLA VAR 27-30 LİTRE ARASI ALIYOR.

oki opel

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wasiyet' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Araştırmaya kalktım fakat bir çok şey silinmiş sanırım. Astra aracıma tüp taktırmak istiyorum 1.4 turbo. Lpfi falan iyice aklım karıştı. Yardımcı olursanız sevinirim.

iyi günler
aracınız oem kiti olan landirenzo turbo kitiniz ile dönüşüm tavsiye edebilirim sorun yaşamadan kullanacağınız fabrikanında kullandığı tek markadır.
ankara opan otomobil.

Ekli dosyalar

• IMG-20170309-WA0031.jpg
    IMG-20170309-WA0031.jpg
    162.9 KB · Görüntüleme: 4