1.4 turbo motor sesi

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 turbo motor sesi

Arkadaşlar araçlarımız biraz gürültülü çalışıyor.
Golflerde çalıştığını anlamıyorsunuz buda iyi değil bence çalışıp çalışmadığını anlamıyorsunuz biraz kükresin araç. :)

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben bu motor sesini videoya çekip 2 tane serviste dinlettiğimde aracınızda mutlaka bir sorun var dediler ve aracımı birkaç günlüğüne bırakmama rağmen sorunu bulamadılar.Bu traktör yada otomatik ağaç kesme motoru gibi sese servisten master techt arkadaşlar kesinlikle çıkmaması gereken bir ses olarak yanıt verdiler haberiniz ola

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
ben bu motor sesini videoya çekip 2 tane serviste dinlettiğimde aracınızda mutlaka bir sorun var dediler ve aracımı birkaç günlüğüne bırakmama rağmen sorunu bulamadılar.Bu traktör yada otomatik ağaç kesme motoru gibi sese servisten master techt arkadaşlar kesinlikle çıkmaması gereken bir ses olarak yanıt verdiler haberiniz ola

Hadi yav, bizde kendimizi rahatlatıyorduk ses normal diye. E madem normal değil, neden bulamamışlar, hem bulunabilen sorun değil, hem normal değil. Normal olan, normal olmayan sesin neden normal arabalardaki gibi gelmediğini bulmaları değil mi? Normal mi bu şimdi? :)

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
[quote author=ozann link=topic=2541.msg56803#msg56803 date=1321350128]

Hadi yav, bizde kendimizi rahatlatıyorduk ses normal diye. E madem normal değil, neden bulamamışlar, hem bulunabilen sorun değil, hem normal değil. Normal olan, normal olmayan sesin neden normal arabalardaki gibi gelmediğini bulmaları değil mi? Normal mi bu şimdi? :)
[/quote]

işte ben bu sebepten şu an opel müşteri hizmetleri ile 1 haftadır cebelleşiyorum.Mail ve telefon aracılığı ile görüşmeler yaptık ama hepsi boş çıktı.Haberiniz olsun eğer aracınız servis dışında bir sorun gösteriyor ve serviste göstermiyor ise aracınızda sorun yoktur muamelesi yapıyorlar.Video ile destekleseniz bile sorun olduğunu söylemelerine rağmen opel astrasına sahip çıkmamakda neden bu kadar direniyor anlamışta değilim.Benim aracımın 3 kere frenleri tutmadı götürdüm serviste tuttuğu için soruna çözüm yok diyorlar.Ama araçla bir tırın altına girip can kaybı yaşarsam ne olacak ozaman diyorum susmakla yetiniyorlar.Kısacası böyle devam ederlerse dava açacağım kesinlikle.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
[quote author=GNSpower link=topic=2541.msg56811#msg56811 date=1321350883]
[quote author=ozann link=topic=2541.msg56803#msg56803 date=1321350128]

[/quote]

işte ben bu sebepten şu an opel müşteri hizmetleri ile 1 haftadır cebelleşiyorum.Mail ve telefon aracılığı ile görüşmeler yaptık ama hepsi boş çıktı.Haberiniz olsun eğer aracınız servis dışında bir sorun gösteriyor ve serviste göstermiyor ise aracınızda sorun yoktur muamelesi yapıyorlar.Video ile destekleseniz bile sorun olduğunu söylemelerine rağmen opel astrasına sahip çıkmamakda neden bu kadar direniyor anlamışta değilim.Benim aracımın 3 kere frenleri tutmadı götürdüm serviste tuttuğu için soruna çözüm yok diyorlar.Ama araçla bir tırın altına girip can kaybı yaşarsam ne olacak ozaman diyorum susmakla yetiniyorlar.Kısacası böyle devam ederlerse dava açacağım kesinlikle.
[/quote]

Hangi servislere gösterdiniz? Sorun var dedikten sonra o sorunu bulamayan kimler bilmek lazım...

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

arkadaşın 2011 asta 1.6 115 hp classic lll var beraber almıştık arbaları ondada aynı ses var hem motordaki dizelimsi ses hemde ilk çalışınca çıkan cıv cıv ses. inşallah önemli bi şey değildir.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hangi servislere gösterdiniz? Sorun var dedikten sonra o sorunu bulamayan kimler bilmek lazım...

[/quote]

2 kere İstanbul Erdemir oto'ya 1 kezde tatilde sorun çıkardığı için yakınlarda arabayı aldığım Bursa Neskar Otomotiv'de bakıldı.Servis elemanlarının ilgi ve alakaları 2 servistede çok güzeldi ancak güzellik sorun çözmeye yetmiyor işte.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Sn. Ozann sesi videoya çektim demiştiniz, buraya koymanız mümkün mü, bizde kendi motorlarımızdaki seslerle karşılaştıralım olmadı.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir de Odak a gösterin bakalım. Bazı arkadaşlar odak tan çok memnun. Sorun varsa nasıl çözülemez ilginç. Yakıt havalandırma valfi diye birşey vardı yanılmıyorsam, onun hakkında birşeyler söylemediler mi?...

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

GNSpower link' Alıntı:
Sn. Ozann sesi videoya çektim demiştiniz, buraya koymanız mümkün mü, bizde kendi motorlarımızdaki seslerle karşılaştıralım olmadı.

güzel fikir.. 045thumbsup