1.6 115 bglik motora lpg

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 1.6 115 bglik motora lpg

Valla bende ki cesaretle ilgili değil.Ben aracı alırken istanbuldaki bütün bayileri dolaştım ellerinde fazla araç kalmamıştı.Daha doğrusu istediğim renkte araç bulamamıştım.Olan bayideki arkadaşlarda bak elimizde bir tek bu kaldı alıyorsan al almıyorsan hadi eyvallaha getirdiler.Ben de teste çıkmadan aldım gittim :)
ama memnunum şu an aracımdan en azından mutsuz değilim :)

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolgahan06 link' Alıntı:
hocam goxb ne yaptınız 3.viteste 140 150 mi 5.vites olcaktı sanırım
Video çekeyim izleyin bari en kısa zamanda. Rampanın oldukça dik olduğunu göreceksiniz.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

napleser link' Alıntı:
140-150 yi bilmiyorum ama 100-110 u görüyorsunuz rahat şekilde
Tolgahan Bey biz burda ne anlatsak boş .Bence şikayetvar.com gibi sitelere bakıp karar vermekte hatalı olur.İnsanların şikayetleri bitmez.Sonuçta bunlar kul yapımı şeyler.Teknik veriler çoğu şeyi anlatır fakat bunlar bile kullanıcıdan kullanıcıya fark gösterir.Mesela kimine yakıt tüketimi az gelir kimine fazla maddiyatla ilgili bir durum sonuçta.Bencede performans açısından aracı bayide test etmeniz en sağlıklısı olur.Ben hiç teste çıkmadım orası ayrı konu tabi  :)
2. viteste 100 km hıza ulaşıyor zaten araç. 115 Hp hızlanma videom var sitede ordan bakın isterseniz.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Kaç ay olucak forumdayım ilk defa görüyorum videonuzu.Elinize sağlık
Birde siz o yakıt tüketimini nasıl yaptınız 8 lt 1.2. viteste 0-100 denemeleri yapmanıza rağmen imrendim valla :)

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş

herkese iyi hafta sonları öncelikle gosb hocam saolasın video için valla içime su serptin artık gönül rahatlığıyla aracı alabilirim bu arada dik yokuşta video çekip yayınlıcam demişsin merakla bekliyoruz :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bu performans meselesi ortak bir görüş olmakla birlikte kişiden kişiye değişiyor bence
kullanım şekli kullandığınız mesafe yer hepsi bunu etkiliyor
1.3 yakıt tüketimiyle ve genel kullanımıyla benim için oldukça tatminkar iken 1.6 115 hp aracın
çok inanılmaz performans aramıyor iseniz sizi üzeceğini sanmıyorum ben de
ama kesinlikle test edin aracı

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=goxb link=topic=1096.msg53545#msg53545 date=1319874986]
Bu da ilgili konu:

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1151.0

2. viteste 101 km hıza ulaşıyor görebileceğiniz gibi
valla videoyu görmesem inanmazdım sn. goxb
sınırları zorlamışsınız resmen :)
[/quote]
Arabayı ilk aldığım zamanlar kırmızı ışıkta yandakine sınırları ne kadar zorladığımı göstereyim dedim 1. viteste gaz kesince rezil oldum utancımdan yerin dibine girdim :)
Devir tasarruf devri yaşınız 30 üstü ise bide çocuk falan oldumu korkup böyle hareketlerden çekiniyorsunuz zaten
Alın bi dizel keyfinize bakın tolgahan bey

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar Hakan Bey'in dediği gibi kesinlikle test edin aracı. Basınca gidiyor fakat bir o kadar da yakıyor. 3000 devrin altında çok canlı değil motor. Ben sadece şikayetvar sitesinde yazan arkadaşın palavra attığını belirtmek istedim yoksa iddialı bir motor değil. Ben Astra'nın hiçbir motoruna kefil olmam :D karizmasına ve konforuna kefil olurum rahatlıkla. Astra G deki motordan daha performanslı. Birkaç sefer de Astra H benzinli ile kapıştım başa baş gidiyor iki araç da üstünlük kuramıyor.