1.6-115 HP Edition'a yeni bir bahar esintisi hk. :)

sandozix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, başlıktan da anlayacağınız üzere aracıma  değişiklikler yapmayı düşünüyorum ilk aşamada sis farı,  krom çerçeveler, aydınlatmaları yapılacak değişiklikler ve ne yazıkki  LPG  :)
şimdi sizlerin bilgileriniz doğrultusunda krom cam çerçevesi almak istiyorum.Omsa line s dizayn a göre ucuz du  güya ama 290 dan aşağı bulamıyorum o yüzden sizce  380 tl olan s dizayn  almak mı lazım  ? 002tuhaff

İkinci sorumda Konya da ikamet ediyorum LPG taktıracaz  nasip olursa bu gaz işinde ustanın ne kadar önemli bir faktör olduğu bilincindeyim bizi destek konusunda üzmeyecek  bir usta ile LPG markası konusunda ne önerirsiniz ?

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6-115 HP Edition'a yeni bir bahar esintisi hk. :)

Cam çıtası olarak S-Dizayn kullanıyorum ve tavsiye ederim. Omsa marka cam çıtaları fiyatı ucuz olmakla birlikte eskiden tam olarak alt zemini kaplamıyordu şuan durum nedir iyileştirme yapmışlarmıdır bilemiyorum. Bu arada cam çıtalarını siyah slikon ile yapıştırmanızı tavsiye ederim kendi bantları belirli bir süre sonra atma yapıyor.

LPG konusunda ise sizinde söylediğiniz gibi markadan daha çok ustanın ve işçiliğin önemi ön planda. Konya için bildiğim bir yer yok ancak, Ankara' ya gelmeyi düşünürseniz Mocan BRC bu konuda çok çok iyi iş çıkartıyor. Nette yapacağınız ufak bir araştırma ve işletmecisi olan Övünç Mocan bey ile telefon görüşmesinde de bunu anlayabilirsiniz.

Kolaylıklar dilerim.

sandozix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sağolun mesut bey, LPG konusunda şansımı bir konyada deneyim, olmazsa şansımızı il dışında deneyeceğiz artık,
Krom parçaları ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla s-dizayn var kendi banti ile yapistirdim ardindan sokup silikon ile yaptim ama atma yapiyor s dizayn alan 100 kisiden 3-5 tanesi pisman oluyosa mutlaka biri benim keske omsa alsaydim diye cok dedim hala diyorum ama dedigim gibi 100 kisi alsa 3-5 tanesi sikayet eder oda bana denk geldi tekrar tekrar atiyor silikon da yapmis olsam

LPG icin ise ankara da yaptirin derim dönüs yolunda da LPG nin keyfini sürersiniz

GOODMAN1

Moderatör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sandozix link' Alıntı:
Sağolun mesut bey, LPG konusunda şansımı bir konyada deneyim, olmazsa şansımızı il dışında deneyeceğiz artık,
Krom parçaları ne kadar zamandır kullanıyorsunuz ?

1 yıl önce montajını yaptırmıştım üstünden bir yaz bir kış geçti herhangi bir sorun yaşamadım. LPG konusunu şansa bırakmamanızı öneririm nacizhane. Olurda aracınıza iyi montaj yaptıramazsanız araçtan soğuma seviyesine kadar getirebilir sizi. Ancak şu kaçınılmaz bir gerçek LPG dönüşümü sonrası yakıt giderinizde gözle görülür bir iyileşme hissedersiniz.

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çorum Özençler de LPG uygulandı. Sorunsuz sıkıntısız maşallah gidiyoruz. Kromlar S Line tam kapatıyor kapanan noktalarda ovallik tam verilmemiş. O yüzden yapışan yerde aralık kalıyor. Omsa tam kapatmıyor ama tam yapışıyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Çam çıtası için S-Dizayn,
LPG için Ankara'da - Mocan veya Olgun LPG ;)

sandozix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tavsiyeleriniz icin sağolun,Krom cam çıtası için omsa line almayı düşünüyorum. Mesut beyin dediği gibi öyle bir şans bende de var :) Riske atmadan bende omsa line alayım.
LPG  konusunda ise ufak bir sıkıntı durumunda Ankara ile uğraşmaktansa  Konya içi olursa daha iyi olacağı düşüncesindeyim o yüzden Konya içi olması konusunda biraz ısrarcıyım fakat forumda Konya'da olan kullanıcı yok herhalde varsa tavsiyelerini bekliyorum :)