1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 115 hp Sprint Booster Montajı

Tolga KARACA link' Alıntı:
İşte bize yalancı diyen zat-ı muharrem!!  31agryyy şaka biryana iletim seninkinin altına denk gelmiş, farkında bile değilim kardeşim.

SB tamamen keyfi bir cihaz, araca ektra güç veriyor diye alınmamalı, mantığı dediğim gibi bazı araçlardaki sport tuşuna (Astra daki Flexride, Giu da DNA vb gibi) basıp tepkileri hızlandırmakla aynı.
anladım abi teşekkürler :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Sprint booster sadece hızlı gidildiğini hissettirir.reelde etkisi yoktur diye biliyorum.bu da kendi sitesinden

• Sprint Booster does not increase Horsepower. >>>>>arabanın beygirini arttırmaz

• Sprint Booster does not reduce your 0-60mph times.>>>>>>0-100 e etkisi yoktur değiştirmez

• Sprint Booster DOES make your car 'FEEL' faster.>>>>>>>daha hızlı gidiyormuşsun hissi verir

• Sprint Booster is not for everyone. >>>>>herkes için değildir

bildiğim kadarıyla gaz kelebeğinin hızlı açılmasını sağlar.bu da sadece saniyenin onda biri kadar bir fark yaratabilir

Saniyenin onda birini insanın duyu organlarıyla algılaması neredeyse imkansız ben taktıktan sonra yeşil modda 2 kat kırmızı modda 3 kat daha atik olduğunu hissettim, zaten km saati önümüzde hızlı gidiyormuşum gibi değilde daha atak daha erken hızlanıyormuş gibi geldi bakalım deneyip göreceğiz, ancak atikleşme olayı psikolojik değil fiziksel gaza bastığınızı araç artık daha erken algılıyor bu da demek ki max güce max torka ve max hıza daha erken ulaşırsınız demek, bu ne kadar olur belki 0,5 sn belki 0,7 saniye 0-100 e etki edeceğini sanıyorum.

Bazı arkadaşlar işe yaramaz demiş herkesin kendi düşüncesi ben taktım farkı gördüm memnunum, takıp kullanıp beğenmeyenleri anlarım ama daha cihazı görmeyen kullanmayanlar olumsuz yorumlarını kullanana kadar saklasınlar, araba benim için öncelikle hobi ve keyif aracıdır ulaşım sonradan gelir, arabamdam keyif almak için imzamda göründüğü üzere bütçeme uygun ufak dokunuşlar yapmaktayım. Bu uygulamayı da arabamdan daha fazla keyif alacağımı tahmin ettiğim için yaptım ve öyle de oldu.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Hepsi doğru ama 0-100 e katkısı vardır, o yokken daha hantal kalkışlar ve vites geçişleri sergilenecektir.
ben de etkisi oldugunu düşünüyorum ama ne kadar olduğunu çok merak ediyorum.0.1 saniye mi 1 saniye mi .yani özellikle ilk kalkışlarda arabayı o hantallıktan kurtarabiliyor mu onu merak ediyorum

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
1.3 dizel motordaki etkisini çok merak ediyorum. Tekrardan hayırlı olsun , ilanı geç gördüm siz benden önce davrandiniz yoksa cihaz bendeydi.
Hevesimi alayım sonra size devrederim  :) En azından eşim araca el koyana kadar bende  :)

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
ben de etkisi oldugunu düşünüyorum ama ne kadar olduğunu çok merak ediyorum.0.1 saniye mi 1 saniye mi .yani özellikle ilk kalkışlarda arabayı o hantallıktan kurtarabiliyor mu onu merak ediyorum
Video çekmek farz oldu artık ama videoyu seyrederken yarım saniyelik fark olursa nasıl anlarız bilmiyorum 032questn

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Saniyenin onda birini insanın duyu organlarıyla algılaması neredeyse imkansız ben taktıktan sonra yeşil modda 2 kat kırmızı modda 3 kat daha atik olduğunu hissettim, zaten km saati önümüzde hızlı gidiyormuşum gibi değilde daha atak daha erken hızlanıyormuş gibi geldi bakalım deneyip göreceğiz, ancak atikleşme olayı psikolojik değil fiziksel gaza bastığınızı araç artık daha erken algılıyor bu da demek ki max güce max torka ve max hıza daha erken ulaşırsınız demek, bu ne kadar olur belki 0,5 sn belki 0,7 saniye 0-100 e etki edeceğini sanıyorum.

Bazı arkadaşlar işe yaramaz demiş herkesin kendi düşüncesi ben taktım farkı gördüm memnunum, takıp kullanıp beğenmeyenleri anlarım ama daha cihazı görmeyen kullanmayanlar olumsuz yorumlarını kullanana kadar saklasınlar, araba benim için öncelikle hobi ve keyif aracıdır ulaşım sonradan gelir, arabamdam keyif almak için imzamda göründüğü üzere bütçeme uygun ufak dokunuşlar yapmaktayım. Bu uygulamayı da arabamdan daha fazla keyif alacağımı tahmin ettiğim için yaptım ve öyle de oldu.
öncelikle aracınızı ve cihazınızı güle güle kullanın.ben olumsuz yorum yazmak için değil bilgi almak,kafamdaki soru işaretlerini gidermek için yazdım.inşallah beklediğiniz keyfi alabilirsiniz

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
öncelikle aracınızı ve cihazınızı güle güle kullanın.ben olumsuz yorum yazmak için değil bilgi almak,kafamdaki soru işaretlerini gidermek için yazdım.inşallah beklediğiniz keyfi alabilirsiniz
Yok ben zaten sizin yorumunuz için yazmadım başka bir konuda bir arkadaşımız işe yaramadığını yazmış onu okuduktan sonra yazdım sizin yorumla ilgili olanı 0-100 süresi kısmı :) iyi dilekleriniz için  thnxx
Ayrıca esneklik dediğimiz 60-100 km ve 80-120 km ara hızlanmalara da etki edeceği kanısına vardım bugünkü kullanımım sonucunda, esneklik videosuda çekip paylaşırım.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

1.6 115 HP'deki etkisini merak ediyorum. Videoyu bekliyoruz :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Yok ben zaten sizin yorumunuz için yazmadım başka bir konuda bir arkadaşımız işe yaramadığını yazmış onu okuduktan sonra yazdım sizin yorumla ilgili olanı 0-100 süresi kısmı :) iyi dilekleriniz için  thnxx
Ayrıca esneklik dediğimiz 60-100 km ve 80-120 km ara hızlanmalara da etki edeceği kanısına vardım bugünkü kullanımım sonucunda, esneklik videosuda çekip paylaşırım.
videoları merakla bekliyoruz :) steeringwheel

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim link' Alıntı:
Kesinlikle  greatt Hantallıktan kurtardığı gibi ara hızlanmalarda da gözle görülür şekilde iyileşme oldu, şehir içinde bazen araçların arasından kurtulmak isterken (hafif makas diyim :) ) gaza basıyorum araba hala yerinde yanımdaki araç benimle aynı hizaya geliyor nerdeyse kurtulucam kurtulamıyorum işte bu olayı çözdüm şimdi  dancee
Bizim 1.6 115 hp liklerin en can sıkıcı sorununu da halletmiş olduk böylece. Hyundai accent era kullananlar bilirler gaza bastı mı anında tepki verir araç ileri fırlar yılan gibi kıvrılırsınız aralardan ama 4000 devire geldimi kalır tıkanır bağırır da bağırır ama hep yerinde sayar, şimdi hem kalkarken daha tepkili ileri fırlayan bir aracım oldu hemde zaten bizim araçlar yüksek devir çevirmeyi sever asıl eğlence 4000 devirden sonra başlar bizde  steeringwheel dancee