1,6 Edition 1.yıl Bakım

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1,6 Edition 1.yıl Bakım

wave61 link' Alıntı:
arkadaşlar 1. yıl bakımını bugün yaptırdım site üzerinden vites altı led aktif etme ile ilgili fotolarıda renkli yazıcı ile bastırıp götürdüm. Servisteki elektrikçi araçta soketin olmadığını gösterdi çok uğraştı  var dedim fotoları gösterdim olanlarda çoklu soket varmış.... Led falan her şey var tesisat hazır ama yapamadık şu olayı....Zaten takmadan öncede elektrikden doğan arızalar vs. garanti dışı kalır diye bilgilendirdiler....İlk izlenimim çalışmadaki sessizlik zamanla yakıt vs. diğer verileri paylaşırım..

9 nisanda da benim bitiyor yakında bende gideceğim.neler gösterilmiş faturada acaba ? yağ kaç litre filan yani.

bunyasg1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

450 ye dün yaptırdım.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Parçalar orj. Alıp özel servise yaptırdım ,210 tl tuttu. Servis çok para alıyor.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lpg taktıran araç tamamen mi garanti dışı kalıyo arkadaşlar???  mesela firen disklerinde sorun çıktı diyelim o da mı garanti dışı???  eğer öyleyse serviste bakım yaptırmaya gerek yok dışarda yaptırayım benmide bakım zamanım geldi acil cevap lütfen..

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
lpg taktıran araç tamamen mi garanti dışı kalıyo arkadaşlar???  mesela firen disklerinde sorun çıktı diyelim o da mı garanti dışı???  eğer öyleyse serviste bakım yaptırmaya gerek yok dışarda yaptırayım benmide bakım zamanım geldi acil cevap lütfen..

sadece yakıt sistemiyle ilgili parçalar garanti dışı kalıyor,benim aracım lpgli garantiden biçok işlem yaptırdım

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
sadece yakıt sistemiyle ilgili parçalar garanti dışı kalıyor,benim aracım lpgli garantiden biçok işlem yaptırdım

İstanbul erdemirler opeli aradım tamamen garanti dışı kalır dendi bana..mesela hangi işlemleri yaptırdınız hangi serviste kasım bey?

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım bey ,bizim stepnelerin boyutunu biliyormusunuz? Stepte çantası sıpariş verecemde ,MİNİ Stepne Kılıfı Siyah 56-65 Cm 842047 60 cm den büyük mudur ?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
İstanbul erdemirler opeli aradım tamamen garanti dışı kalır dendi bana..mesela hangi işlemleri yaptırdınız hangi serviste kasım bey?

Genel bir kabul yok garanti ile ilgili. Motordaki herhangi bir sorunda lpg var bunda garanti dışı diyebilirler, başka servis lpg'ye bakmadan işlemi garantiden gerçekleştirebilir. Kesin olansa aracın motor harici arızalarında lpg montajı bahanesiyle garanti dışı bırakılamaz. Yetkili serviste tanıdık varsa tüm işlemler garantiye girer. İş arkadaşım lpg'li 1.4 turbonun manifoltunu ve bujilerini garantiden değiştirdi. Adamın varsa lpg sorun değil, benim gibi adamın yoksa 400 km'deki 2 günlük aracın rot ayarını hiçbir bahane yokken 3 yetkili serviste düzgün şekilde yaptıramayıp sanayide yaptırırsın.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Genel bir kabul yok garanti ile ilgili. Motordaki herhangi bir sorunda lpg var bunda garanti dışı diyebilirler, başka servis lpg'ye bakmadan işlemi garantiden gerçekleştirebilir. Kesin olansa aracın motor harici arızalarında lpg montajı bahanesiyle garanti dışı bırakılamaz. Yetkili serviste tanıdık varsa tüm işlemler garantiye girer. İş arkadaşım lpg'li 1.4 turbonun manifoltunu ve bujilerini garantiden değiştirdi. Adamın varsa lpg sorun değil, benim gibi adamın yoksa 400 km'deki 2 günlük aracın rot ayarını hiçbir bahane yokken 3 yetkili serviste düzgün şekilde yaptıramayıp sanayide yaptırırsın.

tarık bey var opel odakta vites altı ledi ücretsiz yapmıştı çok iyi biri ona bu forumdan yazdım ama görmedi sanırım mesajımı en iyisi serviste yaptırıp Allah göstermesin bi sorun çıkarsa servis servis dolaşıp yaptırmaya çalışmak galiba yada tarık bey den yardım almak.. teşekkürler yorumunuz için kafamda netleşti 15000 bakımını serviste yaptırcam kısmetse