1.6 edition yakıt

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.6 edition yakıt

Sehir ici 7.2-7.5 tuketim ile kullanip sehirler arasi 6.5 gorebiliyorum

Ortalama hizim 40 gorunuyor sehir icinde

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt: 1.6 edition yakıt

adRe J link' Alıntı:
Sehir ici 7.2-7.5 tuketim ile kullanip sehirler arasi 6.5 gorebiliyorum

Ortalama hizim 40 gorunuyor sehir icinde
Hocam benzinde çok iyi değerler. Benim araç su anda sehirici 8.5 lt gösteriyor ortalama hiz 28 km. Uzun yolda 6.3 gösterir ortalama hiz 101 km. Ancak araba daha 1300 kmde. İleriye dogru bi oranlar değişir mi sizce. Yaza kadar deneyip öyle LPG taktirmak istiyorum çünkü yolda max. 8000-10000 km yapiorum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: 1.6 edition yakıt

cihan seker link' Alıntı:
Hocam benzinde çok iyi değerler. Benim araç su anda sehirici 8.5 lt gösteriyor ortalama hiz 28 km. Uzun yolda 6.3 gösterir ortalama hiz 101 km. Ancak araba daha 1300 kmde. İleriye dogru bi oranlar değişir mi sizce. Yaza kadar deneyip öyle LPG taktirmak istiyorum çünkü yolda max. 8000-10000 km yapiorum.
Benim araciminda sizinkinden bir farki yok 4bin km olmadi daha :) forumda en az kullananlardan biriyim 13 ayda 3, 800 km yaptim

Sikistirmazsaniz ve shift uyarisina dikkat ederseniz ayni degere yakin görürsünüz trafik isiklarinda dur kalk yapiyorum sadece ben sıkışık trafik yok bulundugum yerde

Shift uyarisina dikkat edip araci sikistirmazsaniz hemen hemen ayni degeri görürsünüz uzun yoldada CC kullanin sabitleyici oda ekonumik

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: 1.6 edition yakıt

adRe J link' Alıntı:
Benim araciminda sizinkinden bir farki yok 4bin km olmadi daha :) forumda en az kullananlardan biriyim 13 ayda 3, 800 km yaptim

Sikistirmazsaniz ve shift uyarisina dikkat ederseniz ayni degere yakin görürsünüz trafik isiklarinda dur kalk yapiyorum sadece ben sıkışık trafik yok bulundugum yerde

Shift uyarisina dikkat edip araci sikistirmazsaniz hemen hemen ayni degeri görürsünüz uzun yoldada CC kullanin sabitleyici oda ekonumik
Sanirim haklisiniz ben daha arabanin debriyaj sanziman ayarina ayak uyduramadim. 3 sene punto kullandıktan sonra biraz zaman alacak sanirm. Biraz daha kullanalim bakalim dediklerinixi uyguluyavagim hocam. Uzun yolda iyi zaten az yakior bence.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gecen gün araci yikarken biri geldi yanima yakiti sordu 33-35 kuruş civari yakiyorum dedim hiçbişey degil dedi direk kendi araci golf 6 öyle aman aman yakmiyor 15 bin km kadar falan yapilsa lpg gerek ama alti icin lpg bence şart deil 250 TL ye fulleyip 710 km yaptim bu yaz benzinli araç icin uzun yolda masrafli deil sehir içi duzenli kullanimlada lpg takilmaz bana göre hersey yilda yapilan km ile alakali sadece

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim ortalama 8,6lt idi Mayıs ayında taşındıktan sonra aracı maksimum 1-2km mesafede 4. Vitese çıkmadan kullanmaya başlayınca artık 10,5lt yi geçti

engin2791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sen ne diyon ben 13 ayda 2075 km yaptım rekor bende  ::) ::) cooll

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı: