1.7 corsa mazot pompa beyni

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haftasonu aracı yıkatırken motoruda yıkamıslardı..o kadar koruma aldık yıkadık demelerıne rağmen salı gunu sabah arabanın kapılarını bıle otomatık acamadım..akü yu komple boşalmış olarak buldum..sonra aku takviyesi falan derken çalısıp 2-3 sn sonra istop edıyor..bende beyınden yada pompadan suphelenmıstım ama en kotusu olan mazot beynıne su kaçmış...şimdi kara kara düşünuyorum ne yapabılırım dıye

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun keşke sorsaydın

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun uğur bende aldım alalı motoru korktuğumdan yıkatmadım. En güzeli yetkili serviste paraya kıyıp temizletip koruma attırmak veya sonax gibi yerlerde garantili yaptırmak.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pompa Beyni Sökülüp Açıldımı ?? Akü Bitmesi Ayrı Bir olay.Arıza Işıgı flan Yakıyormu ??

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun yol yardim geldi ve ariza kodlarini ogrenmis oldum..

P0602 ve p1610

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pompa Beyni Sökülüp Açıldımı ?? Akü Bitmesi Ayrı Bir olay.Arıza Işıgı flan Yakıyormu ??

Yok hicbirseyi daha sokturmedim aydinda suan arac izmire getirip mi yaptirsam diye dusundum kaldim.. Ariza kodlarini yazdim ve birde aku bitik durumda..

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mazot pompa kontrol beynini tamir ediyorlar ankarada 250 ya da 300 liraya ama senin sorunun o beyinden olmaması lazım ustamın dedğine göre o beyin için biyer yapmışlar arkada o beyin diye biliyorum. motoruda yıkatmayın dtida diyolar. bu arada. zaten.

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza kodlarına baktım
P0602 KONTROL MODULU PROGRAMLAMA HATASI
P1610 IMMOBILIZER SMARTRA HATA
Bence ya üst beyinde problem var yada kaputu açınca sagda cam suyunun yanında siyah bir kutu göreceksin orda problem var.yada bir yerde kısa devre flan oldu korumaya aldı kendini yada üzerindeki program zarar gördü belki yazılım atılsa kurtulur.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Programlama sarz dinomo degistirilmesi ve beyin tamirati sonucu arac bugun yuruyor halde teslim edildi..

Konu kapanabilir