1.8 T Passat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b 5.5 2003 1.8 t comfortline kullandık uzun bir süre.konfor anlamında süper diyebilirim.1.8 motor gayet yeterli.basarsanız yakıyor cidden biz lpg taktırmıştık.1.8 t ile ilgili tek sıkıntımız araç önden kayma eğilimi gösteriyordu limitlerde.bunun dışında kronik bir problemiyle karşılaşmadık marş dinamosu yaktı bir kere bir kerede katalik tıkadı onu açtırdık.2005 de 29000 e alıp 2009 da 30000 e satıldı araç.bahsettiğiniz araç highline gayet dolu bir araç.Memnun kalırsınız diye düşünüyorum.Piyasasına gelince passat gidiyor bir şekilde bence...

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakan arkadasin dedigi gibi HYUNDAI al...sanayi yuzunu zor gorursun..bakimlari haric.....

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımda var 1.8T ve lpg'li. Bir kez turbo değişti, onun dışında herşeyinden memnun. Birkaç kez yanında ben de yolculuk yaptım. Gidişi çok güzel, motor ideal. LPG ile de ekonomik oluyor.

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de LPG'siz 1.8T kullanıcısıyım:)..Yaklaşık 2 yıldır hiçbir sorun yaşamadan zevkle kullanıyorum ve bugün dahi 0 km çoğu araçla değişmem.Bu aracı kullandıktan sonra sadece Mercedes ya da BMW ile değiştirmeyi düşüneceksiniz,şimdiden hayırlısı olsun..

Can_517

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fısıltı gazetesine göre tüketim açısından kullanım maliyeti yüksek diye bilirim. Teknik yeterli bilgiye sahip olmamak ile bilikte turbo beslemeli araçlarda lpg nin uygun olmadığı düşüncesindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...