???

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar bugün arabamda bi arıza oluştu biyerden u dönüşü yaptım arabadan bi sürtme sesi gelmeye başladı ses ön sağ tekerden geliyor gibiydi hatta baya rahatsız ediciydi sonra yağ akıtmaya başladı motor yağıydı akan karter delinmiş olabilir mi veya içinden bi parça kopmuş olabilirmi servise gönderdim hemen arıcada oda serviscide yoğun olduğundan yarın yapacak aracı bende merak ettim acaba sizce ne olabilir düşündüğüm şey ise maliyeti ne olabilir inş.başınıza gelmez de eğer öle bilgisi olan arkadaş varsa benide aydınlatırsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler..
böyle giderse satıcam arabayı memnundum arabamdan ama yetişemez oldum masraflarına

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Vurmadı isen, aks tarafı bozulmuştur. Vurdu isen sıkıntı.

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence da aks kafası. aks boşluk yapınca iç aks kafasına giren yerde conta gibi birşey olması lazım ordan olabilir yada iç aks kafası değişcek bildiğim kadarıyla. Ama buradan sızan yağ şanzuman yağı sanırım.

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence da aks kafası. aks boşluk yapınca iç aks kafasına giren yerde conta gibi birşey olması lazım ordan olabilir yada iç aks kafası değişcek bildiğim kadarıyla. Ama buradan sızan yağ şanzuman yağı sanırım.
Evet kardeşim şanzuman yağı servisci karterin olduğu yeri gösterdiğinde içinden bişiy kopmuş sivri bi madde var falan bişiyler dedi.şimdi birazdan gidicem servise umarım ağır bi hasar çıkmaz çıkarsada sağlık olsun .
size bi arkadaş tavsiyesi sakın olaki aracınızın yanında satıcam demeyin.ben sabahtan aracın yanında satıcam volvo s40 alıcam diye arkadaşlar muhabbet ediyordum öğleden sonrada nöbete giderken başıma böle bişiy geldi.oradaki arkadaşlarda aracını satıcan zaman kulağına gitmesin ama aracımı satıcam die söz et dediler.bi kaç kişide böle bişiy yapmış aracları bozulmuş..

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun.
Ben de bir tahmin yapmak istiyorum.
Şimdi şanzıman demişsiniz ama ses sağ taraftan gelmiş. şanzıman sol ön kısımda değil mi ?
benim tahminim direksiyon pompası veya direksiyon kutusu... yağını boşalttığından direksiyon pompası ses yapmış olabilir. Ancak karterin oradan bir şey kopmasını anlayamadım.
Aks ın olma olasılığı da yüksek.

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun.
Ben de bir tahmin yapmak istiyorum.
Şimdi şanzıman demişsiniz ama ses sağ taraftan gelmiş. şanzıman sol ön kısımda değil mi ?
benim tahminim direksiyon pompası veya direksiyon kutusu... yağını boşalttığından direksiyon pompası ses yapmış olabilir. Ancak karterin oradan bir şey kopmasını anlayamadım.
Aks ın olma olasılığı da yüksek.

teşekkür ederim kardeşim sağol.öncelikle bişiy düzeltmek istiyorum valla kızgınlığımdan sağımı solumu karıştırdım ses sol taraftan geliyordu bunuda affınıza sığınarak düzeltiyorum kusura bakmayın.
arıza istavroz kutusundanmış dişli kırılmış aks lar boşluk yapınca dişlileri kırmış dişlinin biride kartere delmiş.
sizden ricam şu an bana istavroz kutusu lazım bildiğiniz tanıdığınız garanti verebilecek bi yer varsa memnuniyetle irtibata geçerim..

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara Güven oto... çıkma her türlü parça mevcut. her yere de gönderiyorlar...