12 Mart Cuma İzmir - Forum Bornova buluşması

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
grnt0171f.jpg

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok keyifli oldugu belli insallah bidakine bende orda olucam bu sefer yetistiremedim islemleri=)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
1 haftadır izmirdeyim hatta pazartesiye kadar izmirdeyim fakat nete giremiyordum şuan net buldum gireyim dedim. onda da dün buluşma olmuş iyimi :(

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar özellikle cebimi yazdm,zatdngun içinde surekli nete grdm ve baya onceden best buy ı soyledm.katılmayan arkadaslar artk bidahakne katlirlar.şimdiden soyleyeymbidahaki bulusma çiçeklikoyde bircok kişinin uzun suredir istedgi gbi kahvaltı olacak.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaslar özellikle cebimi yazdm,zatdngun içinde surekli nete grdm ve baya onceden best buy ı soyledm.katılmayan arkadaslar artk bidahakne katlirlar.şimdiden soyleyeymbidahaki bulusma çiçeklikoyde bircok kişinin uzun suredir istedgi gbi kahvaltı olacak.
buluşmadan 2 hafta önce bir uyarı atışı yapalım lütfen :) izmirde olupta gelelemek kötü oldu.

saygılarımla

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çağrı abi aksilik işte gün içinde çalıştığım için ben nete giremedim neyse sağlık olsun bi dahaki sefere inş.

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çağrı abi aksilik işte gün içinde çalıştığım için ben nete giremedim neyse sağlık olsun bi dahaki sefere inş.

Bilseydım ahmet ben sana ulaşırdım cidden talihsizlik olmuş :(

buluşmadan 2 hafta önce bir uyarı atışı yapalım lütfen :) izmirde olupta gelelemek kötü oldu.

saygılarımla

Genelde buluşmaları önceden yazıyoruz zaten siteye bugun belki yine buluşuruz haber veririm :D