14 subat yaklaşıyorr.

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanışma yıl dönümü yılbaşı sevgililer günü geldi şimdi mayısta doğum günü senede 4 defa kesin bişey alıyoruz ne alcam şimdi bana aldıklarınımı geri götürsem tişört falan kokum var üstünde derim :D

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tanışma yıl dönümü yılbaşı sevgililer günü geldi şimdi mayısta doğum günü senede 4 defa kesin bişey alıyoruz ne alcam şimdi bana aldıklarınımı geri götürsem tişört falan kokum var üstünde derim :D
yani burdan ne almıyorum yılda 4 gün bize yeterde artar evlenip bide evlilik yıl dönümü çıkarmamak lazım :D

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fazla abartmayın arkadaşlar, bu işin sonu yok. Daha işin başında (ilginç veya pahalı hiç fark etmez adını siz koyun) bir hediye için bu kadar paniklerseniz ilerisi için yandınız demektir. Çünkü insanlar hep daha daha diyecek kadar bencildirler. 14 şubattı, doğum, nişan, düğün gibi özel günlerdi derken yandınız valla. Hediye alan herkes "niye zahmet ettin hayatım, hediyeye hiç gerek yok, hatırlaman yeter" der ama içinden de "pinti herif ne olacak" der. Denemesi bedava, bu lafı söyleyen birisine hediye almayın sonra suratının şekline bakın.

:D Savaş abii sen süpersin

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gümüş ayna fikri gerçekten etkileyici. yani eşim bana alıp üstüne böle not yzsa etkilenirdim. Bence bu fikirden sonra daha fazla aramayın derim :D

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baskanim daha baska ne onenirdiniz..sizce ne etkileyebilir...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir tane kaliteli kapaklı gümüş ayna alın kapağını açın içine kağıtla "hergün düşlediğim güzelliği seninde görmeni istedim" yazın ve kapatın sonra hediye paketi yapıp verin bizzat denenmiştir onaylanmıştır.

bunu Opelim.net yılın sevgilier günü hediyesi olarak seçelim ve sabitleyelim :)

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yusufcuk_2-1.jpg

Son düzenleme:

namesut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüz vermeyin sunlara ne 14 subatı walla evlilik gününü bile hatırlamıyorum hatta hangi aydı oda mechul insan sevdigini 14 subatta degil hergün sever ve sevgisi hediyeyle ölcülmez kapitalist ülkelerin mal satmak için 1 nisan 14 subat babalar günü anneler günü diye ürün satmak için cıkardıgı gündür ve cıkıs tarihi 1875 lere dayanır aldanmayın bos günlere para kaptırmayın...