15.000 BAKIM ÖZEL SERVİS

husocan18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Selam aracım benzinli astra sedan 3500 km de Çankırıda ikamet ediyorum servis fiyatları 460 dan aşağı yok özel serviste yaptırmaya kalksam ne kadar fark olur acaba arada.

husocan18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15.000 BAKIM ÖZEL SERVİS

Kararsız kaldım Çankırıda yaşıyorum en yakın servis Ankarada 460 tl fiyat aldım 150 lirada git gel masraf olur topplam maliyet olur 600 tl
araç şuan 3500 km de çokta binmiyorum özeldemi yaptırsam diyorum yağ yağ filtresi hava filtresi değişse kafi sanki.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence riske girmeyin! İlk servisini yaptırın! Daha sonrasında eğer bir sıkıntı çıkarsa o zaman pişman olmakta var! Servisler baya pahalı ama elimiz mahkum! Malum garanti

husocan18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

haklısınız Galiba eylül ayı içerisnde tekrar fiyat araştırması yapıp bi karar verecez artık. thnxx

TeQuiLaS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşım fiyat araştırması yapmana gerek yok çünkü değişen bişey yok. 500 TL civarına patlıyor ilk yıl bakımı.

Ufak tefek arıza veya problem çıkabilir önümüzdeki 1 sene içerisinde, ben de yetkili servise fiyata rağmen gitmeni tavsiye ediyorum..

acmazkacmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Antalya da opel servislerinden en düşük aldığım fiyat 450 tl idi. önceki aracımda astra nın eski kasasıydı. onu götürdüğüm ve her zaman memnun kaldığım ve güvendiğim özel servis olan arkadaşımdan  120 tl fiyat aldım. bana göre opel servisleri bariz fırsatçı. zaten garanti sadece müzmin sorunlar için geçerli. öyle bir sorun olsa 1 senede çıkardı diye düşünüyorum. geri kalan arıza ihtimalinin 330 tl den fazla olması gerekiyor ki zarara uğrayayım. bu benim gibi yılda 15000 km doldurmadan servise giren biri için çok düşük bir ihtimal. müzmin arızanın yürüyen aksamda olması olasılığı daha da düşürüyor. bu trafikte yola çıkmak bile daha büyük risk. benim için gayet kabul edilebilir bir durum. yarın özel servisimde yaptırıcam bakımımı.