15-20km hızla 6000tl hasar

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun.. aracı yaptıdınmı bilmiyorum ama ben olsam kasko ile yaptırmazdım. sadece camurluk düzeltilip boyanacak tampondaki boya izleri pasta ile bile geçer neredeyse geçmezse bile ufak tefek çizikler kalır lokal boya yapılır. sanayide iyi bi ustaya yaptırmak istesen 250 tl boya masrafı 200 tl kaporta 200 tl lastik alt takımda da varsa bişey onlarda eklenir. 1000 tl yi gececegini sanmıyorum mafrafın.
taşıyıcı tekerden alınan hasarlarda servis mutlaka degiştirir ancak tasıyıcı oyle kolay kolay yamulacak egilecek bi parça degil. yukardaki saydıklarıma en fazla bi tabla ve z rot eklenik masraf tahmini 800-900 tl ye halledilirdi.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Böyle ufak şeylerde servis hemen değişim veriyor. ben kendi aracımda ufak bir kaza yapmıştım sağ çamurluk, far ve tamponda hasar vardı. Sağlam bir kaportacı boyaya bile gerek kalmadan vakumla düzeltti. köşede boya atması oldu rotuşla güzelce ayarladı. Aynı kazanın bir benzerini arkadaşım yaptı 301 le sol çamurluktan servise götürdük düzelmez değişecek dediler. Bu tarz ufak problemlerde servis yerine sağlam bir kaporta boya ustası bulmakta fayda olduğunu düşünüyüorum.

Son düzenleme:

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Servis faturasını ve resimlerin çıktısını alıp bir dosyaya koy geç. Anlamayacak kadar gerzek adamada arabayı satmazsın olur biter. :)

kRm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.

resimleri kaza tutanağı servis kaydı vs vs vs olduktan sonra çok sorun olcağını düşünmüyorum satarken. istanbulda yaşıyoruz abicim boyasız araba mı var piyasada illa boyayı dert etmeyen birine satarsın zamanı gelince.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Önden 6bin kazalı anlatması sıkıntılı bir durum gerçekten.
Fotoğraflarda tarih bilgisi yok. Paint le vs. ile ekleyin. Tutanak,servis faturası vs. de zaten tarihle uyumlu olacağından laftan anlayana anlatılabilir en azından.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.