15 Nisan 2012 Pazar - İstanbul Buluşması

aeozbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 15 Nisan 2012 Pazar - İstanbul Buluşması

Bende sabah eşimle birlikte 10 a 10 kala girdim korudan içeri, fakat tıklım tıklım kalabalıktı, her yerde zabıtaların yönlendirmesi vardı. Sordum zabıtalara gelen geçen var mı, astra arabalarının toplandığı bir yer biliyor musunuz dedim yok dediler. Yukarı ki kapıya kadar kimseyi göremeyince, herhalde kaçırdım diye düşünerek dışarı çıktım, tekrar aşağıdan girmek istedim. Bu sefer de içeri geçişi kapamışlar, yukarı kapıda dışarıda park ettim arabayı. Yürüyüş yaptık, görür müyüm acaba diye ama kimseleri göremedim. Biz de döndük tabi sonradan. Mert beni aradı tabi ama saat 12 yi geçiyordu aradığında. Yani ben çoktan dönmüştüm. Hatta foruma da yazdım ki, gören biri olursa da bilgi versin , biz şuradayız diye. Kızmadım tabi, o kadar kalabalıkta arabaya park etmeye yer yok, kimse düzgün bir yere park edemezdi. Ama, buluşma saatinde oraya gittiğinizde kalabalık olduğunu görüp mesajla bilgi verseydiniz iyi olurdu. Ya da arabaların girdiği kapıya birini koyup, yönlendirmesini sağlayabilirdiniz. Kalabalık olduğu için orada buluşma yapmak baya baya imkansızdı. Erken bilgi verseydiniz bende katılırdım aranıza. Bu arada sürpriz kutlama hazırlığı için teşekkür ederim.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hani nerede resimler nerde bu katılımcılar yorgunluktan uyudular mı yoksa ;)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
Emirgan Korusunda şansımıza festival varmış, kıyamet gibi kalabalık vardı :)
Ben Eser abi ile Emirgan korusuna 9.30 da emirgan korusuna girdim ama kıyamet gibi kalabalık vardı
bir tur attık hiç park yeri yoktu neyse dışarda bir tur attık içeri girmek istedik bu sefer girişten içeri almadılar
Neyse yol kenarında Bülent abiye dek geldik :) oradan 5 araç olup yıldız korusuna doğru yol aldık.
Yoldız korusu da inanılmaz kalabalıktı, ama bizim araçlar için en azından yer açtık
Kahvaltımızı yapıp saat 4e kadar oturup vakit geçirdik. Buluşmaya katılan herkese teşekkürler.

Bu arada sn. aeozbay (Emrah Bey) Mert de sizin telefonunuz vardı, size ulaşamamış sanırım
Hatta size süpriz bir doğum günü kutlaması yapıcaktık ama aramızda göremedik sizleri
Hakan bey herseye ragmen sizle tanisma firsati bulduk oda yeter dogrusu  bu arada resimleri bekliyoruz.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Hakan bey herseye ragmen sizle tanisma firsati bulduk oda yeter dogrusu  bu arada resimleri bekliyoruz.
bendeki fotoğrafları ekliyorum bülent abi şimdi

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Sting link' Alıntı:
hani nerede resimler nerde bu katılımcılar yorgunluktan uyudular mı yoksa ;)

Naptikki yorulalim bekliyoruz sessiz sessiz :))

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aeozbay link' Alıntı:
Bende sabah eşimle birlikte 10 a 10 kala girdim korudan içeri, fakat tıklım tıklım kalabalıktı, her yerde zabıtaların yönlendirmesi vardı. Sordum zabıtalara gelen geçen var mı, astra arabalarının toplandığı bir yer biliyor musunuz dedim yok dediler. Yukarı ki kapıya kadar kimseyi göremeyince, herhalde kaçırdım diye düşünerek dışarı çıktım, tekrar aşağıdan girmek istedim. Bu sefer de içeri geçişi kapamışlar, yukarı kapıda dışarıda park ettim arabayı. Yürüyüş yaptık, görür müyüm acaba diye ama kimseleri göremedim. Biz de döndük tabi sonradan. Mert beni aradı tabi ama saat 12 yi geçiyordu aradığında. Yani ben çoktan dönmüştüm. Hatta foruma da yazdım ki, gören biri olursa da bilgi versin , biz şuradayız diye. Kızmadım tabi, o kadar kalabalıkta arabaya park etmeye yer yok, kimse düzgün bir yere park edemezdi. Ama, buluşma saatinde oraya gittiğinizde kalabalık olduğunu görüp mesajla bilgi verseydiniz iyi olurdu. Ya da arabaların girdiği kapıya birini koyup, yönlendirmesini sağlayabilirdiniz. Kalabalık olduğu için orada buluşma yapmak baya baya imkansızdı. Erken bilgi verseydiniz bende katılırdım aranıza. Bu arada sürpriz kutlama hazırlığı için teşekkür ederim.
haklısınız telefonunuz Mert'de olduğu için kendisi daha net bilgiyi verecektir
ben şahsen büyük buluşmaların Polonezköy taraflarında daha önceden rezerve edilmiş
ve çeşitli aktivitelerin yapılabileceği yerlerin tercih edilmesinden yanayım
İstanbul'da her an ne olacağı belli olmuyor, bir anda festivalin ortaya çıkması
biraz telaşa neden oldu sanırım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Havalar yeni duzeliyor
Birdahaki sefere evet guzel bi polonezkoy bulusmasi yapalim
Daha onceki polonezkoy bulusmasi gibi
Hem aktivitede olur futbol bile oynanabilir.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aeozbay link' Alıntı:

Emrah abi yaşadığımız sıkıntı için kusura bakma, ayrıca şöyle de izah etmeye çalışayım.

Ben saat 9.20 gibi emirgan korusundaydım, sözde yer ayarlamak için erken geldim ama maalsef böyle bir şansımız olmadı.

Lale festivalinin bizim buluşmamıza denk gelmesi baya can sıkıcı bir durum oluşturdu ve aksaklıklara neden oldu.  :(

plan olarak 11 e kadar Emirgan korusuna gelecek katılımcıları bekleyip oradan hep beraber yıldız parkına geçmeyi düşündük.

saat 10 dan sonra Emirgan'a gelen arkadaşlar beni aramaya başladı ve sadece beni arayan arkadaşlara haber vermekle yetindim. Sercan, Taner, Tolga abi, ֖zkan abi, Volkan abi ve daha bir çok katılımcıyı yıldız parkına yönlendirdim ve bir çoğuyla hep beraber Emirgan'dan birlikte hareket ettik.

Yıldız parkına vardığımızda listeyi kontrol edip gelmeyenlere telefonla ulaşmaya başladım. Ulaştığım herkesi yıldız parkına yönlendirdim hatta ulaşamadığım kişileri aralıklarla 3-4 sefer aradım. Sizi aradığımda da Emirgan'a gelip dönmek zorunda kaldığınızı öğrenince gerçekten çok üzüldüm.

Buluşmadan önce bir aktivite yada açılış tarzında herhangi bir organizasyon var mı yok mu kontrol etmem gerekiyordu, size yaşattığım bu aksilik için özür dilerim.  :(

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar emegi gecen herkese cok tesekkurler. Gercekten gerek gittigimiz yer gerek sicak ortam gerek kahvalti gerek astralar kisacasi her sey cok guzeldi. Tum arkadaslarla tanistigim ve beraber vakit gecirdigim icin cok mutlu oldugumu soylemek istiyorum. Bu arada galiba astra 1.6 t alacagim  Allah izin verirse 8)