16 MAN 82

TolgAKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: 16 MAN 82

Hayırlı Olsun Kazasız Belasız Kullanırsın İnşallah :)

Pluto1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınız çok güzel, jantlara bayıldım, ama istanbulda arabayı o kadar basınca yolda bile sürtüyor  battle_Teroriste battle_Teroriste

EmreCan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlk önce aracınız hayırlı olsun.Racechipten memnunmusunuz birinci vites hantallığından kurtulmuş mu? vede nereden aldınız teşekkürler.

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

EmreCan link' Alıntı:
İlk önce aracınız hayırlı olsun.Racechipten memnunmusunuz birinci vites hantallığından kurtulmuş mu? vede nereden aldınız teşekkürler.

teşekkürler. aracı gecen sene temmuzda almıştım. raceten memnunum hantallıktan eser yok. bursa extreme tuningten aldım. türkiye dispritörü race chip istanbulda.

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun :) Yerde daha bi güzel namussuz :) Bu coilde indirme kaldırma nasıl yapılıyor çok zahmeti varmı ?

NiyO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

var tabikide ama ben bu tarzdan kolayına vazgeçmem gibi. yanı çok mecbur kalmadıkça kaldırıp indirmem

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NiyO link' Alıntı:
var tabikide ama ben bu tarzdan kolayına vazgeçmem gibi. yanı çok mecbur kalmadıkça kaldırıp indirmem

Abi sanırım yanlış anladın, alçaltıp yükseltme (kaldırıp indirme yazacaktım ama önceki geyik aklıma geldi sildim :) ) varmı diye sormamıştım, işlem nasıl yapılıyor zahmetli mi yoksa kolayca yapılıyormu diye merak ettim. Birde kaça mal oldu değermi tavsiye edermisin ?