17.12.2006 Ege Opelim Toplaniyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende gelemiyorum arkadaşlar yaa. sınaw sınaw sınaw sınaw delirecem...

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
ege' yi görelim bakalım ne kadar opelim.net' li olmuşlar ;)

Hepinize iyi eğlenceler arkadaşlar...

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selçuğa gelemesem de kipada olacağım..beni beğenmiyormusunuz yoksa listeye ismimi yazmamışsınız:):)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İzmir, Manisa ve civarındaki arkadaşlar için buluşma yeri: İzmir Bornova Kipa
Buluşma Saati: 11:00

Diğer illerden gelen arkadaşlarla birlikte saat 12:00 civarında Selçuk Ulusoy Tesisleri' nde toplanılıyor... Buradaki yemek ve tanışma merasimini de Şirince Köyü takip ediyor.

KATILIMCILAR

1)burak_1987

2)mdellal
3)Goksad
4)YEKOM
5)muson
6)sapphire

7)setapxxx
8)tansugürler
9)sudenaz
10)winner
11)ilhaann
12)badboyss35
13)murat
14)avcı87

GÜNCEL

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar gelemicem dedim ama işlerimi yoluna koyup motorumla önce kipaya gittim saat 11,15 civarıydı ve ortada kimsecikler yoktu.. herhalde gitmişler dedim bastım selçuğa saat 12,30 civarı selçuk ulusoy tesislerindeydim ordada kimsecikleer yoktu... Eşşekten düşmüşe döndüm belki gelirler diye saat 13,00 a kadar selçukta bekledim gelen giden olmadı... bende manisaya geri döndüm.. hayırdır yaa plan mı değişti.. başka bi yeremi gittiniz yoksa kimse katılmadımı????

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
arkadaşlar gelemicem dedim ama işlerimi yoluna koyup motorumla önce kipaya gittim saat 11,15 civarıydı ve ortada kimsecikler yoktu.. herhalde gitmişler dedim bastım selçuğa saat 12,30 civarı selçuk ulusoy tesislerindeydim ordada kimsecikleer yoktu... Eşşekten düşmüşe döndüm belki gelirler diye saat 13,00 a kadar selçukta bekledim gelen giden olmadı... bende manisaya geri döndüm.. hayırdır yaa plan mı değişti.. başka bi yeremi gittiniz yoksa kimse katılmadımı????

ah bea. keşke burak ı arasaydın. biz yaptık buluşmayı. çok da güzel geçti bence. 11:10 gibi kipa dan ayrıldık.sonra ulusoy tesislerine de gittik. aydın dahn gelen abilerimiz le orda buluştuk. orda yemek falan yemedik. bir kaç dakika bekleyip direk şirince ye çıktık. muhabbeti hoş, çok güzel bir gün geçirdik. katılan herkese teşekkür ederim. gelmeyen herkes pişman olacak bence.:D fotoları koyunca anlarsınız. bide kandırıldık. 30 çeşit reçel falan göremedim ben ortalarda:)

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman hayırlı olsun ilk ege buluşması sevindim güzel geçtiğine....Anlatın bakalım neler yaptınız meraktan gelir gelmez sitede alıyorum soluğu....

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Sabırsızlıkla fotoğrafları bekliyoruz.

Fotoğraf Arşivimiz ana başlığı altındaki AKTİVİTE RESİMLERİMİZ alt başlığına ekleyebilirsiniz...

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
TheOne' Alıntı:
Sabırsızlıkla fotoğrafları bekliyoruz.

Fotoğraf Arşivimiz ana başlığı altındaki AKTİVİTE RESİMLERİMİZ alt başlığına ekleyebilirsiniz...

hemen o başlık altına bendeki fotoları eklicem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...