17 Ağustos Adaland KUŞADASI buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilindiği üzere herkes Çeşme buluşmasında çok çok çok eğlendi.Grup ve iletişim mükemmeldi tek kelimeyle arayı açmayalım demiştiniz bende açmıyorum :)

Buluşma için tarih koymuyorum herkese uyan ortak bir tarih alınca başlığa iliştiririz :)

Şu anda Aquafantasy(kuşadası) ve Adaland Aquapark(yine kuşadası:D ) görüşmekteyim.Kısa süre içinde netleşir neresinin bizim için daha avantajlı olacağı kimler gelir hadi bakalım...................

1- 35KES52 Çağrı Öcal (Şimdilik 2 çok daha kalabalık olabilir :D )
2-Emrekoc( Her turlu yazıyorum bankoooo :) )
3-.......

3 e yazcak olan vardı hatta 4-5-6-7-8-9 diyede gider bu bankolar ama başlığın heyecanı kalmaz :) Birde en büyük azmettirici Emre abi telefonla taciz ediyor kaçtır buluşma hakkında :):alkis: :alkis:

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
memleketimizde ilk buluşma olacak ve biz olmucaz aman allahım....katliam nedeni bu...yaz setapxxx+1

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3-m__sonmez (murat) iş yoğunluğu dolayısıyla %50 elimden geleni yapıcama inanabilirsiniz :)
4-setapxxx+1

Yazdımmmm :) Arkadaşlar firmalarla birebir görüşmekteyim indirim yaptırıcam inşallah tabi bu bizim sayımızada bağlı.

Tarih olarakta

- 27 Temmuz Pazar
- 3 Ağustos Pazar var...

Benim için ikiside uygun kalmak isteyen arkadaşlar için eğer cidden kalmak isteyenler olursa yine toplu şekilde gidiceğimiz için oradan bir uygun otel yada isteğe göre apart hatta pansiyon bile ayarlıyabiliriz maksat kafamızı sokucak yer olsun :) Esasında herkesin tatili olcak kiralıcaz 3-4 yazlık yanyana 1 hafta neşeye bak sen :D :D :D

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilindiği üzere herkes Çeşme buluşmasında çok çok çok eğlendi.Grup ve iletişim mükemmeldi tek kelimeyle arayı açmayalım demiştiniz bende açmıyorum :)

Buluşma için tarih koymuyorum herkese uyan ortak bir tarih alınca başlığa iliştiririz :)

Şu anda Aquafantasy(kuşadası) ve Adaland Aquapark(yine kuşadası:D ) görüşmekteyim.Kısa süre içinde netleşir neresinin bizim için daha avantajlı olacağı kimler gelir hadi bakalım...................

3-.......

3 e yazcak olan vardı hatta 4-5-6-7-8-9 diyede gider bu bankolar ama başlığın heyecanı kalmaz :) Birde en büyük azmettirici Emre abi telefonla taciz ediyor kaçtır buluşma hakkında :):alkis: :alkis:

Bittin sen..Seni ilk kaydırakta iteleyen ben olucam....:D:D:kop::kop:

Ne demek bilader gelecen..Yoksa topuktan sıkarım bak....:D:DAyrıca Başar ve Burak'a da süprizlerim var....:D:D

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4-setapxxx+1

Yazdımmmm :) Arkadaşlar firmalarla birebir görüşmekteyim indirim yaptırıcam inşallah tabi bu bizim sayımızada bağlı.

Tarih olarakta

- 27 Temmuz Pazar
- 3 Ağustos Pazar var...

Benim için ikiside uygun kalmak isteyen arkadaşlar için eğer cidden kalmak isteyenler olursa yine toplu şekilde gidiceğimiz için oradan bir uygun otel yada isteğe göre apart hatta pansiyon bile ayarlıyabiliriz maksat kafamızı sokucak yer olsun :) Esasında herkesin tatili olcak kiralıcaz 3-4 yazlık yanyana 1 hafta neşeye bak sen :D :D :D

Tarih olarak 3 ağustos veya ( özellikle ) 10 ağustos desek bence daha iyi...Çünkü 27 temmuzda bizim elemanın sünneti var( beraber geldiğimiz )..o zaman gelemem ben..

Ayrıca bu sefer biraz kalabalık olabiliriz..Bir kaç yeni denizlili opelci:D ve yeğenler filan gelmeyide düşünüyor.:D Baldızda gelmek istiyor buluşmalara...:D:D ama nasip olursa...

Son düzenleme:

emrekoc1978

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bende 35BKF97 bende bende hertürlü:)

başar sen hariç herkes gelebilir...:D:D:D sen çünkü uçarsın ondan sonra indirzcez diye uğraşırız...:D:D:D

4-setapxxx+1
5-Baycanbb

Hadi ilave ettik bakalım..:D:D:D Yoksa ağlarsın filan...:kop::kop::kop:

Son düzenleme:

baycanbb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben FİLM çevirmeye gelcem aqua kanatlarımın altında:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...