189 ytl ceza + 32.madde gereği trafikten men edildim :(

Cicihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun mecidiyekoy okul cıkısı bir polis cevirdi. Dediki araban cok göz alıyo sana kuck bi ceza dedi dedim başa gelen çekilir . cam filmi + egsoz = 189 ytl ceza yazdı. peki dedim oldukca alttan alıp rahat davranmama ragmen polis dur dedi tekrar anahtarı cıkardı bu araba cok hosuma gitti bunu ben baglıcam dedi. Neden dedim jantları parlıyo dedi aynaları orjinal degil dedi ama dedim ben goruyorum olmaz dedi.. dedim aksam aksam suprizmisin abicim cezamı yazdın bırak gidiyim yok dedi .. benm bi buyugum vardı polis aradım verdim polise aradıgım adam polise cocugu bırak gtsin demiş cezayı nasıl olsa kesmissin peki dedi kapattı .. polis bana dediki... beni rencide ettin seni men ediyorum .... nasıl olur derken itiştik takıstık arabamı cektiler otoparka yarında gayrettepe emniyetten çözdürmem gerekiyo.. :( bunu da bi tanıdık vasıtası ile yapıcam baska yolu yok

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
bu iş tanıdıkla olmaz artık cezayı yatırıp kurtaracaksınız

Cicihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cezayı yatırıcam ztn onun cozumu yok dedi tanıdık ... ama orjinal hale getrme olayı var onu tanıdıkla halletmeye calısıcam :S

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse kusura bakmasın ama adam şerefsizmiş yuh artık be adam takmış senin arabana çekememiş nese inşallah çözülür olay

Cicihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yada adam polis bide genc 26 yasında mersinli adam adama herturlu seyi yaptım banamısın demio ya inanırmısınız adam icine girio dioki bu arabanın kokusu hosuma gtmedi bu bile baglamama sebep dedei dedim ne alaka ya bide boyle afra tafra agır abi hesabı yapıo bana dioki polisin karsısında efendi olcaksın ne ceza keserse eyw diceksin dedi dedim oldu abicim baska derdin...

DaRgUrE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.samikoroglu.com
Adamın yapısında yoksa elindeki insiyatiflerle adam olduğunu ispata çalışırlar. Bu da onlardan sanırım.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer olay tamamen anlattığın gibiyse ego tatmininden başka birşey değil. o önce kendini hayattan men etsin o şahıs. polis arkadaslarımız kusura bakmasınlar ama zaman zaman polis memurlarımız diğer devlet memurları gibi 657ye baglı olduklarını unutup kendilerini küçük dağları yaratan adam olarak görüyorlar... bende bu duruma gıcık oluyorum. gerçekten yazık....

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polise bak uçmuş be... ağız tadıyla arabaya da bindirmez bunlar eminim kendiside aynı tarzda bi araba istiyodur çekememiştir böyle ceza mı yazılır be onu beğenmedim bunu beğenmedim resmen niyeti bozmuş adi insan...