19 Haziran Pazar Abant Buluşması

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 19 Haziran Pazar 2. İstanbul Buluşması

hacılar anlaşıldı ki  çoğu kişinin hevesi kaçmış bu işten   evil_Daemon ee  yaz günüde farklı bişey beklenmez zaten

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki buluşmayı pazar değilde cumartesi yapsak nasıl olur ozaman uyarmı herkese? Bence bir anket açalım çoğunluğa hangi tarih uyar işaretlesin, ama aynı kişi 2 seçim yapabilsinki ben hem şu tarihte hemde şu tarihte müsaitim diyebilsin.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyupuzger link' Alıntı:
Peki buluşmayı pazar değilde cumartesi yapsak nasıl olur ozaman uyarmı herkese? Bence bir anket açalım çoğunluğa hangi tarih uyar işaretlesin, ama aynı kişi 2 seçim yapabilsinki ben hem şu tarihte hemde şu tarihte müsaitim diyebilsin.
Pazar uygun olmayan cumartesi nasıl olacak ki? Cumartesi günleri özel sektörde birçok firma mesai yapıyor, pazar günü bu tarz organizasyonlar için en uygun gün. 19 Haziran olmaz 26 Haziran olur o ayrı ama bence pazar günü olmalı.

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ok benimkisi sadece bi öneriydi. Cumartesi çalışanlar için benimde aklıma geldi, cumartesi olsaydı zaten buluşmayı akşam üstü diye düşünmüştüm.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede katılım çok olunca daha zevkli geçiyor zaman.muhabbette süper oluyor.. Zaten amac tanışmak ve bilgi paylaşımı.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

hüseyintekin link' Alıntı:
Bencede katılım çok olunca daha zevkli geçiyor zaman.muhabbette süper oluyor.. Zaten amac tanışmak ve bilgi paylaşımı.

+1

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklısınız.şunu da eklemek istiyorum, gelemeyecek olan arkadaşlarda kendilerini belli ederlerse, en azından kesinleşmiş olur, bizde ona göre plan program yaparız. ևünkü biliyorum ki bu organizasyon gerçekleşmese de,birkaç gün sonra yine ' ee ne zaman toplanıyoruz istanbul' diyen arkadaşlar çıkıcaktır  :D O yüzden bu başlığı sürekli güncel tutup,gelmeyenlerde gelemeyeceklerini yazarlarsa daha erken bir karara varabiliriz. Saygılar

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istanbul dışına çıkamayacak gibi görünsemde kuvvetle muhtemel buluşmaya katılırım.

Volk@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbul dışı olursa gelemem ama içinde kalırsak kesinlikle katılıyorum.. önce yer netleşse bence herkez daha net karar verir..

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
istanbul dışına çıkamayacak gibi görünsemde kuvvetle muhtemel buluşmaya katılırım.
Volk@n link' Alıntı:
  İstanbul dışı olursa gelemem ama içinde kalırsak kesinlikle katılıyorum.. önce yer netleşse bence herkez daha net karar verir..

Henüz kesin birşey yok ama büyük ihtimal İstanbul içi olur gibime geliyor. sn.drwaverunner ın polonezköy fikri fena değil mesela.