195 60 15 lastik seçimi

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Michelin yumuşak ve güzel lastik; daha öncede yazdığım gibi dez vantaşını'da tavsiye ederken ortaya konulması gerekiyor Yanaklarının eksisi fazla kullandığım ve yaşadığım sonuca göre öneride bulunuyorum. Michelin ile asvalt yoldan inmeyeceksin Yüksek pefonmaslı kullanımlarda ömrüde kısa. Paylaşım ortaya konulur Kullanmak veya kullanmamak kişilerin kendi tasarrufuna kalır.;)

sarsugh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bridgistone turanza veya ebatı varsa er 300 iyi olur madem yumuşak lastik istiyorsun

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki çeşit mıchelin var,birisinde made in united yazıyor,diğerinde madein prc veya china yazıyor,bunlardan made in united almanı tavsiye ederim,ben aldım ve üç sene kullandım,üçüncü sene sonunda halen ilk seneki gibiydi ve hiçbir sorunda yaşamadım...brigstone de kullandım ama mıchelin daha güzel...

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BUgün birkaç bayiden aldığım fiyatları söyleyeyim.
Michelin Energy Saver:160 tl
Good year Efficientgrip: 140 töl
Pirelli Cinturato p6: 125 tl
Yokohama: 125 tl
Hadi bakalım arkadaşlar. Kıyaslayalım. Pırelli sert diye biliyorum. Ama satıcısı bu modelin çok yumuşak olduğunu söyledi. Bana yine de sert geldi. Yokohama hakkında hiçbir bilgim yok. Diğerlerini zaten biliyoruz. Karar vermek zor.

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bristone kullanıyorum ve gayet memnunum.yaza doğru muhtemelen yine ondan alacağım.boyutlarımız aynı sanırım.geçen sorduğumda michelin 175, goodyear 145, bristone 150 demişti.
alırsanız aldığınız yer ile ilgili haber verin bizde ona göre bilgilenelim.

rmz50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatlar zaten herşeyi anlatıyor kardeş,sen de kararını ona göre verirsin.Ben her zaman michelin'i tek geçerim,benim için önemli olan lastiğin içeri verdiği sesdir,sessizlik ve yumuşaklık hususunda başka lastik tanımam,eğer fırsatın olursa lastik mağazasında şöyle bi test yap:michelin lastiğin janta değen yeri iç orta kısmını tut dışarı doğru açılır komple,birde başka lastiklerde dene aynısını bakalım nolacak...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin energy bence iyi bir lastik değil

kesinlikle katılıyorum. eski lastiklerimdi yagmurda drift keyfini iyi yasatır.

bridgestone er300 e benzeyen ama ondan daha güzel bir lastik olan

LASSA IMPETUS revo ya her türlü kefil olurum çok kaliteli bir lastik

4 farklı aracta bizzat taktırıp farkı gördüm
2 si bize ait araclar bunlardan birisi ticari dacia logan kıçı başı oynuyordu patinaj çekiyordu sıfır fabrika çıkıs lastiklerini söktürp bunu taktırdık arac acayip değiştirdi.

konfor + yol yutus çok güzel bi lastik bende lassa ya karsı ön yargılıydım bu sitedekilerin tavsiyesiyle aldım her lastik alana tavsiye edip sonradan tşk leri dinliyorum.

Son düzenleme:

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokahama a drive kullanıyorum memnunum

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar fiyat olarak diğerleri pahalı geldiğinden, tanesi 100-125 arası bir lastik almaya karar verdim. Bu da büyük İhtimalle Yokohama veya Pirelli P6 cinturato olacak. İkisi de hemen hemen aynı fiyat. Dün bi de eksozu yenileyince Michelin den vazgeçtim:) Var mı kullanan arkadaşlar? yorum yazıp bizi aydınlatırlarsa sevinirim.