1979 Chevrolet Malibu Coupe

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımların için teşekkür ederim berkay. Coupe bir amerikan almayı istiyordum fiyatları malum çok yüksek en mantıklı olarak bunu buldum. Ayrıca v8 olması beni cezbetti aracın masrafı çok onu biliyorum. Senin gönderdiğin v6 17bin olan güzel duruyor. 15 gibi bir fiyata bırakırsa alınabilir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben mavi Malibu'nun ilanına daha dün bakmıştım. Fiyatı çok abartılı buldum, sanki satılmak için toplanmış gibi. Bir de V8 alacaksan otomatik olanını alacaksın :D.
Gökay'ın baktığı cupe epeydir satılık (en az üç yıldır). Çok çok iyi bir amerikan olsaydı çoktan satılırdı. Hevesini kırmak istemediğim için ilk anda fazla bir açıklama yapmamıştım ama sağolsun satıcı gereken açıklamayı yapmış. Arabanın tabanında olan çürükler neyse de tavanında olan çürükler sorun teşkil edebilir. Siyah renkli araç bazı hataları gizler, boyası temizlenmeye başlayınca yeni çürükler kendisini gösterebilir. Ama araç şaseden itibaren yeniden toplanacağına göre iyi bir usta gerekenleri fazlası ile yapar. Ufak bir öneri; imkanın varsa aracın kaportasına+şasesine kumlama yaptır, en azından ulaşılması zor olan yerleri kumlama yaptırarak temizlet.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi daha yeni yeni öğreniyorum hep sıfır yada 5 10 yaşındaki araçları kullandım. Coupe olarak fiyatı en makul bu araç geldi. Komple kupadan ayırıp yapmayı düşünüyorum. Araç çok iç açıcı değil.İzmirden malatyaya yürüyeceğinden bile şüpheliyim :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracın en iyi tarafı cupe ve otomatik olmasıdır. Diğer yandan bu aracın fazla bir özelliği yok, yani bildiğim kadarıyla klasik araç piyasasında çok tutulan bir araç değildir, o nedenle sıkışınca elden kolay kolay çıkmaz :(. Bu tür araçlar hayranları tarafından toplanır, korunur, tıpkı benim Taunus gibi, hayran olmayanların gözünde fazla bir değeri yoktur. Bu aracın hayranı isen tamam topla derim ama asıl amacın illaki bir amerikan toplayıp onun zevkine varmaksa bu aracın yanından bile geçme (bu araca o fiyatı asla verme, 6-7 den yukarı da çıkma derim). Chevrolet'lerden 55-56-57-59-63-64 topla pişman olmazsın, sıkışınca da kolayca elden çıkarırsın.

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce yazmıştım dediğin gibi, konuyu yeni gördüm. Tam yazacaktım tabanı çürüktür diye sahibide söylemiş.
Sana yazarken İkodun sitesinde sahibi açıklama yapmadığı için söylememiştim ama şu konuyu bir incele Boluda dediğim araç bu, bak neler olmuş :)
http://forum.ikod.org.tr/index.php?topic=368.0

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökay kolay gelsin

eski araba ile ugrasmak hem cok zaman hemde cok para yer

ama süper bir ugrastir.

Bakiniz ben :)

cengiz kaptan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klasik sevdası herkes gibi benide içine aldı ;) Uzun zamandır düşünüyorum bu araçlar üzerinde lakin fiyatlar çok yüksek 79 Model malibu coupe buldum kasası motoru hakkında detaylı bir bilgim yok fakat bu aracı alıp yavaş yavaş toparlarım diye düşünüyorum.Sizlerin tavsiyeleri fikirleri nelerdir, her türlü öneriye açığım şimdiden teşekkürler.

Araç ilanı: Malibu
selamilgilendiyinaracıbenyakındangördümokadarorijinaldegilkıritikparcalarıyok çürükçokm
motorveşanzımaniyidiyearabaalınmazönemliolankasaveüzerindekiorıjinalpa arcalarıdırarabaoparayıetmezbanagöre3000veya4000belkieder

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çözemedim :(

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam ilgilendiyin aracı ben yakından gördüm okadar orijina ldegil kıritik parcaları yok çürük çok
motor ve şanzıman iyi diye araba alınmaz önemli olan kasa ve üzerindeki orıjinal parcalarıdır araba oparay ıetmez bana göre 3000 veya 4000 belki eder

ben çözdüm savaş abi :D