1vx 814'den sonrA comp düşüncesi

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun zamandır almayı düşündüğüm jvc avx814 multimedya'yı aracıma taktım.orjinal kolonlardan çıkan sesin kalitesi çok değişti.ancak hala daha beni tam olarak tatmin etmiyor.subwoofer taktırmayı düşünmüyorum.mid-bas-tiz oranı olarak da focal a1, alpine 17ls beni tatmin etti.jbl, pioneer gibi markaların dengesi beni tatmin etmiyor.focal için 165eu fiyat çektiler, açıkçası biraz daha uygun fiyata bu tadı alabileceğim comp tavsiyelerinize ihtiyacım var.teşekkürler...

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne tarz müzik seviyorsun kicker vibe kick baslarda çok iyi daha stabil istiyorsan morel tempo serisi öneririm veya mb quart

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.genelde serge devant-addicted, hüseyin karadayı, ege çubukçu falan dinliyorum...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sub kullanmadan mid-basla istediğin sesi yakalayamazsın.yoğun bir bas istemiyorsan küçük hacimli 25 cm kaliteli bir sub kullan.
bütçeni yazmamışsın ama a1 den daha uygun fiyatlı hertz in complarına bakabilirsin.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
focal a1 ile yakalayabiliyorum ama benim istediğim biraz daha uygun fiyatlı olabilecek bir ürün.bütçem var ancak 2takım comp için 700tl vermem:)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler:)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende JBL GTO6507C kullanıyorum önlerde

bi kaç ay içinde bunları arkaya almayı düşünüyorum pioneer 92 ovallerin yanına

componentleri ilk kullandıgımda normal hoplaröre göre sesi daha canlı verdigini farketmiştim artık kulagım bu sese alıştı daha kalitelisini istiyor:)

güçlü bass istemyorum grekirse wooferla hallederiz kaliteli güclü tizlere sahip bir component tavsiylerinizi bende dinliyorum.