2. EL PİYASASI NE DURUMDA ? YARDIM PLS...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2. EL PİYASASI NE DURUMDA ? YARDIM PLS...

harunhoca link' Alıntı:
Altı ay olmadı aracı alalı. 4.250 km.de. 57 bin net vermiştim. şimdi fiyatları arttı tabi 62 bin idi kısa bir süre önce şimdi 60 bine indirmişler. 62 bine alan adamın suçu ne, yazık değil mi? Bu nasıl bir fiyat politikası, insanları saf yerine koymanın anlamı ne. Tamam serbest piyasa anladık da önce 62 bin, iki hafta sonra 60  bin. Ben anlam veremedim. Ha benim aracıma gelince satmayı düşünmediğim için kaç para ettiği umurumda değil.  :mad:
İnterentteki fiyatlara bakmayın siz. O fiyattan 3000-3500 lira daha ucuza alıyorsunuz bayiye gidince. Böyle saçma bir olay var.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
İnterentteki fiyatlara bakmayın siz. O fiyattan 3000-3500 lira daha ucuza alıyorsunuz bayiye gidince. Böyle saçma bir olay var.
Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Kampanyalı satış fiyatından daha aşağı vermiyorlar. Tüm bayiiler prensip kararı almışlar, fiyat kırmıyorlar. en azından ben alırken öyleydi.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra classic 3 için ummadığınız indirim verebiliyorlar... bir de 2013 araçlar için

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
48 veren varsa hemen sat 1 dakika durma. 52200 liste fiyatı var 50- 51 e falan bırakıyorlardır en düşük indirimle yenisini alırsın.... bugün alınmış 1.6 edition sedanı 10 km kullanmadan yarın satmaya çalış yine 48 veren çıkmaz.  ama arabanı satma orası ayrı bir konu :)
hocam bugün bayiyi aradım fiyat istedim 52000 son fiyat dediler.51,750 bile olmaz dediler.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kokmuş balık satmıyor adamlar... astra satıyor en tutulanından  okkk

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Kampanyalı satış fiyatından daha aşağı vermiyorlar. Tüm bayiiler prensip kararı almışlar, fiyat kırmıyorlar. en azından ben alırken öyleydi.
Biz şanslıyız ozaman. Ben ve birçok arkadaş Kampanyalı fiyatın bile 3000 lira altına aldık. Listedeki fiyattan alan insan çok azdır.  şimdi değişimiş demek ki.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2-3 tane bayi arayın kendi ilinizdekilere odaklı olmayın çok rahat indirim alıyorsunuz 3 5 arası hatta eğer kotalarını doldurmamışlarsa hem bir dünya hediye hemde indirim veriyorlar.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
2-3 tane bayi arayın kendi ilinizdekilere odaklı olmayın çok rahat indirim alıyorsunuz 3 5 arası hatta eğer kotalarını doldurmamışlarsa hem bir dünya hediye hemde indirim veriyorlar.
Ne iki üç bayisi istanbul avrupa yakasındaki tüm bayileri anadolu yakasında bir iki bayiyi ve kocaeli sakaryadan birer bayiyi aradığımı hatırlıyorum. Hepsi ağız birliği yapmışlardı 57.800 dediler başka şey demediler, sadece istanbuldaki adı lazım değil bir bayi hocam gel sana bir fiyat söyicem ama diğer bayiler bilmesin demişti ve 57 bine bırakmıştı büyük bir devlet sırrı paylaşıyor gibi. Diğer bayiler, en az 7-8 bayi daha sonraalrı tekrar geri dönüp ne yaptınız alım işini gelin satalım dediler, fiyat ne dedim 57.800 demişlerdi hepsi hala. Ya benim alıcı olduğumu anlayıp nasıl olsa alacak deyip düşmediler ya da gerçekten düşmüyorlardı.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İzmit dua edin kampanyalı fiyat vermiş direk listede verebilir.Ben antalyadan aldım normal fiyattan 6bin bayi indrimli fiyatlardan 3bin aşağıya :)

güven8971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

...

Edit: Farklı konulara alakasız ve de aynı yorum yapıldığından yorumunuz kaldırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...