2. viteste sorun

TeQuiLaS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2. viteste sorun

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Özellikle ilk çalıştırdığımda 2. vitese geçerken zorlanıyor. Araç henüz 45 günlük.
Yolum düşse servise gidip gösterecektim ama fırsat olmadı.
Servisin soğuk havada şanzuman yağı kalınlaşır mazereti tamamen saçmalık. O koşullara uygun spesifikasyonda yağ koysalarmış madem. İlk aracımız değil Opel Astra. İlk defa böyle bir sıkıntıyla karşılaştım.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

TeQuiLaS link' Alıntı:
Ben de aynı sorundan muzdaribim. Özellikle ilk çalıştırdığımda 2. vitese geçerken zorlanıyor. Araç henüz 45 günlük.
Yolum düşse servise gidip gösterecektim ama fırsat olmadı.
Servisin soğuk havada şanzuman yağı kalınlaşır mazereti tamamen saçmalık. O koşullara uygun spesifikasyonda yağ koysalarmış madem. İlk aracımız değil Opel Astra. İlk defa böyle bir sıkıntıyla karşılaştım.

sorunu hergun yasıyorum ancak arac ısındıgında gercekten sıkıntı ortadan kalkıyor bazen oyle zor gecıyorkı kırılacak sanıyorum ama ısındıgında normale donuyor sanıyorum havalarla alakalı ve aracın ısınmasıyla o yuzden pek ustelemıyorum

Emir01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sekilde soğuk havalarda benim aracımda da aynı durum soz konusu aracım 1.3 dizel acaba Benzinli araçlarda aynı durum oluyor mü

brave

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bendede oluyordu 5 dk calısınca oldugu yerde kendine gelıyor gecişler rahat oluyor

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkes yeterince gayet guzel acıklamış  sorunu .eklenecek bişey yok bahsettiginiz normal bir problem

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sorun bende de var.benzin dizel farketmiyor tüm araçlarda bu sorun sanırım var.ilk çalışmada ilk 5 dk 2. vitese geçiş zor oluyor.araba ısınınca cok güzel geçiyor.

firakog

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hala soruna bi care bulamadık arkadaslar gecen servise gittim ilgisiz bir sekilde bu sorun normal olabilir aracınız daha 2500 de motor acılsın daha önce hiç böyle bir sorunla karsılasmadık bence düzelir kendiliğinden aşırı ısrarlarımdan sonra aracı ozaman bana bırakın ben sabah motor sogukken calıstırıyım bakıyım normal mi değil mi dedi bende bırakmadım sorunun nesıne bakacaksın ki sana soyluyoruz 2. vites gecişi kemikli geçiyo bunun daha nesıne bakacaksın kı alacagım cevabı bildiğim için aracı bırakmadım tabı sabah geldiğimde hocam sorun normal denileçeğini bildiğim için bi gün aracsız gezemezdim...

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

Baska opel servisi mi yok..?
Baska servise gosterin bence..