2000 astra g gl alıyoruz yorumlarınıza ihtiyacım var.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar eski çalıştığım şirketteki üretim müdüründe 2000 model astra gl var. 1.6 16v Füme renkte. Sadece ön kaput değişik. Başka birşeyi yok. 165000 km de. LPG yok. Fiyat olarak 15000 lira olucak. Ne dersiniz? İyi mi fiyat?

tolgajj10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön kaput değişik olması soru işaretleri getiriyor insanın aklına, neden değiştiği biliyorsanız ve satarken de satacağınız kişiye izah edip inandırabileceğinize inanıyorsanız arabayı alın. Aksi taktirde sorun yaratabilir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fikir vermesi açısından; Ankara'daki arkadaşım 2004 model Astra 1.4, 30.000 km de metalik gri, darbesiz, LPG siz, kapalı garajda korunmuş arabayı 19,700 TL ye aldı. Bence araç içine sinecek derecede temiz ise al derim. Kriz bahanesi ile temiz ve bakımlı araba bulmak her geçen gün zorlaşıyor, millet para yok diye neredeyse aracının yağını bile değiştirmiyor.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
lpg yok 165 bınde astra gl donanım olarak sızı ılerde sorun teşkıl etmesse sorun yok 1,2 bın tele daha ekleyıp daha donamımlı astra bakmınızı tavsıye ederım savaş abının deıgıne katılıyorum ıcınıze sınıcek dercede temızse bende al derım :)

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba arkadaşımda. 1buçuk senedir görmüyorum. 3 sene önce almıştı o da. 130.000 km deyken. Yanına gitmiştim 3 ay kadar önce. Muhabbet esnasında aracın çok iyi çıktığını, şimdiye kadar hiçbir sorun çıkarmadığını söylemişti. Satma niyeti yoktu o zamanlar. Geçen gün de iş icabı aradım. Satacağını söyledi. Benim de almak aklımda yoktu ama aracın temiz olduğunu bildiğim için kaçırmak istemedim. Ablamlarda Reno Europa var. Klima filan yok. Biraz modelli bir araca binsinler bakalım:) Yazın Muş-Çorum-İzmir yapıyorlar. Bir de aracı alırken expertiz raporu da alacağız. Çünkü araç doğuya gidecek ve orada çok ilginç olaylarla karşı karşıya kaldık daha önce. Fiyat yüksek değil gibi geldi bana. Sizce nasıl?

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana fiyat biraz yüksek geldi açıkçası.astra nın baz ve en boş modeli GL ayrıca kaput değişik ve lpg yok ve 165000 km de.ben olsam bu araca bakmaya bile gitmemzdim.ama sen bilirsin.

2 hafta önce ankara araba pazarında bir galeride 90000 km de astra g cd hb gümüş gri vardı sadece sağ kapıda boya vardı yanlış hatırlamıyorsam 17000 e anlaşmıştım ama şu anki aracım edition u görünce vazgeçmiştim

sana bahsettiğim arabayla senin alacağın arasında dağlar varama fiyatta dağlar yok.bir kere daha düşün bence...

Son düzenleme:

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 160bin de GL için çok. CD olsa bi nebze. jant, lpg vs de yoksa boş arabaya bu parayı vermiş sayılırsınız. 16binden baslayan fiyatlarla daha dolu ve guzel arac bulabilirsiniz.

ben 16bin den bakmaya baslamıştım ama temiz arac inanın zor. gittim 19bine 2004 60bin km de NJoy aldım. gayette memnunum.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabanın ederi kaç peki? Yazılanlara bakılırsa 13500-14000 gibi bir rakam çıkıyor ki bu da bana gerçekçi gelmedi.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu arabanın ederi kaç peki? Yazılanlara bakılırsa 13500-14000 gibi bir rakam çıkıyor ki bu da bana gerçekçi gelmedi.
O fiyatlara temiz bir araba varsa benim de haberim olsun. Biz iki ay araba aradık ama bulamadık. Pazar yerine konu bile açtım. İstersen bak kaç kişi cevap yazmış. Herkes başkasının aracı için pahalı der ama iş kendi aracına geldimi daha da fazla fiyat isterler. Yani bir nevi kuzguna yavrusu şahin görünür misali.

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O fiyatlara temiz bir araba varsa benim de haberim olsun. Biz iki ay araba aradık ama bulamadık. Pazar yerine konu bile açtım. İstersen bak kaç kişi cevap yazmış. Herkes başkasının aracı için pahalı der ama iş kendi aracına geldimi daha da fazla fiyat isterler. Yani bir nevi kuzguna yavrusu şahin görünür misali.

Aynen öyle Savaş Abi. 13500-14000 liraya varsa anlatığım gibi bi araba haberimiz olsun bizim de. Bir de bende de GL var, öyle donanım olarak çok büyük eksikleri de yok yani...