2000 cdx vergi müjdesi

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli arkadaşlar demin şöyle küçük bi araştırma yaptım 2000 model cdx lerin kasko bedeli 15350 lira olmuş 2009 yılı için bunun % de 5 i de 767.5 lira yapıyor bu aracın vergiside 788 lira kanunen de vergi kaskonun % de 5ini geçemeyeceğine göre bi alt dilimdin ödeme yapılacak bunu araştırmaya değer diğer arkadaşlar da ilgilenirse sevinirim

2000 cdx

the İMAM

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Konu ile ilgili daha önce bilgi verildi.Doğru söylüyorsun hatta geçmişe dönük bile vergileri düşürebilir, fazla ödenen vergi varsa iade alabilirsiniz.Vergi Dairenize başvururken bağlı bulunduğunuz ilin sigorta ile ilgili üst birliüine gidip kasko değerini gösterir belge almanız yeterli.(üst birliğin tam adını bilmiyorum ama Reesrüans gibi birşeydi.)

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 2 senedir o sekilde odedik bizde ondan öncesinide başvurup geri alcaz.ama sene zaten araba 12 yas oldu dilim düştü

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür bilgiler için..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu öğrendiğim güzel oldu. paylaşım için tesekkurler. :)

Son düzenleme:

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarın maliyeye gidip net bir bilgi alacam benim hesaplarım internette ki gelir idaresinin verilerine göre inşallah sevincimiz kursağımız da kalmaz net bir bilgisi olan arkadaç yardımcı olursa iii olur

the İMAM

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın KoduAracın MarkasıAracın TipiAracın Modeli (Üretim Yılı)Aracın Kasko Bedeli111316OPELVECTRA 2.0i 16V CDX200015,350

netten bulduğum kasko bedeli bu ??????????????