2000 model AUDİ A4 1.8........:)))))

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi, Opelden kötü bir araç değil. Serviste çalışan bir arkadaşım vardı. Bir vectra'nın motorunu 750.000 Km. söktüklerini söylemişti. Opel bu kadar gidiyorsa, Audi'de bundan aşağı kalmaz diye düşünüyorum.

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Audi, Opelden kötü bir araç değil. Serviste çalışan bir arkadaşım vardı. Bir vectra'nın motorunu 750.000 Km. söktüklerini söylemişti. Opel bu kadar gidiyorsa, Audi'de bundan aşağı kalmaz diye düşünüyorum.

mercedes 'de bunu duymuştum fakat opelde ilk defa duyuyorum...750 binde gözümüz yok..300-350 bin yapsın oda yeter bize:)))

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almışken 1.8 T alın bari..

Araç hakkında hiç bir bilgiye ulaşamadım sağlıklı...! hep yeni model araçların
bilgilerini paylaşmışlar forumlarda....Araştırmadan,emin olmadan gidip satın almak yanlıs olur dıyorum...buraya konu açtım fakat pek bi ilgi gösteren olmadı yada araçla bır bılgıye sahıp degıller..

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bede passat vardı 1.8 otomatık ayda 2 depo benzın alırdım :) sen karar ver :) konfora dıyecek bıseyım yok

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bede passat vardı 1.8 otomatık ayda 2 depo benzın alırdım :) sen karar ver :) konfora dıyecek bıseyım yok

yani aracı cok kullanan bırı deılım..pazardan pazara dıyebılırım..fakat yınede bu aractan vazgectım...ustune 5-10 bın ytl daha koyup daha yuksek bı model dusunuyorum..alacagım arac yıne opel olucak %90..cunku bılmedıgım etmedıgım markalara gırmek bıraz risk gibi gelıyo bana...