2000 Model Nıssan Primera 2.0 CVT Elegance hakkında görüşleriniz.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.

Bir dostumuzda bulunan 2000 model 2.0 CVT şanzumanlı bol donanımlı Primerayı almayı düşünüyoruz.
Konu hakkında fikri, tecrübesi olan arkadaşlardan paylaşmalarını rica ediyorum.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir fikri olanm yok mu ? Araba tutlmaz demişlerdi ama bu kadarda tutlmadığını bilemedim vallahi.

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yılına göre gayet güzel bir araç.. sanayi açısından fayda zararını bilemem..

M

matias

Bilgi Girilmemiş
satamazsınız bence nissanın hiç piyasası yok zaten bu ülkede kaliteli arabalar ne zaman tutulduki...

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inanın satmak için almıyorum. Konforlu ve kaliteli arabaya binmek için alıyorum. Satarken de tıpkı aldığım gibi bin lira tersine satarım diye düşünüyorum. Hala "tutulan araba" sevdasına kaliteli araçlara binemiyoruz. Parça sorununu göze aldım. Zaten kaskosuz binmem diğer parçları da artık temin edeceğiz. Parçası var diye, ucuz diye dış ısı göstergesi olmayan arabalara binmektense bunu yeğlerim. Ancak dediğim gibi daha önce hiç binmediğim için tecrübe ve bilgilerinizden faydalanmak istedim.

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
imzanızda kiş resim kendi aracınıza mı ait.

doğrudur.. benim araca ait..;)

inanın satmak için almıyorum. Konforlu ve kaliteli arabaya binmek için alıyorum. Satarken de tıpkı aldığım gibi bin lira tersine satarım diye düşünüyorum. Hala "tutulan araba" sevdasına kaliteli araçlara binemiyoruz. Parça sorununu göze aldım. Zaten kaskosuz binmem diğer parçları da artık temin edeceğiz. Parçası var diye, ucuz diye dış ısı göstergesi olmayan arabalara binmektense bunu yeğlerim. Ancak dediğim gibi daha önce hiç binmediğim için tecrübe ve bilgilerinizden faydalanmak istedim.

kesinlikle katılıyorum.. binmek için alır keyfini çıkarırsın.. benim önceki aracım olan vectra 1.8 cd nin alternatifi idi.. kullanan tanıdıklarım gayet memnundu.. ama araç takla attı ve pert oldu ama kendisinin burnu bile kanamadı..