2001 corsa c yıllık bakımı?

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaslar,benım arabam 53.bın kmde..yıllık bakıma sokucam..yıllık bakımda neler degısıyo ve maliyeti aşağı yukarı nedir?yorumlarınızı beklıyorum arkadaslar..sımdıden tşkler yorumlar ıcın...

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
53bindeyse bi triger degisir geri kalanıda motor durumuna gore degisir sanırım...

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger seti değiştirdım,ben gerı kalanını sorıyım sıze bıde...hangı parcalar degısıcek ve malıyetı nedır asagı yukarı?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujiler ve kabloları değişir eğer gerektiği gibi çalışmıyorsa su pompasını değiştirirler trigerle birlikte değişmediyse yağ değişimi geldiyse o değişir öyle

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujiler ve kabloları değişir eğer gerektiği gibi çalışmıyorsa su pompasını değiştirirler trigerle birlikte değişmediyse yağ değişimi geldiyse o değişir öyle

ben trigerden bahsetmıyorum kı hocam...triger degıstı komple...ben yllık bakımda hangı parcalar degısır?malıyetı asagı yukarı neye mal olur?onu sormustum:D

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi oyle bisey soruyosunki...aracın durumu neyse ona gore bakım yaparlar ıste...

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eyvallah hocam...tesekkurler...

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin yag hava polen filitresi bujiler v kayışı triger kayışı gerekiyorsa bilyalarıyla birlikte. parçalar 230 falan tutar vectra için yaklaşık fiyat parçacıya göre deişir ama