2003 Astra G Alınırmı?

G

GeneraL

Bilgi Girilmemiş
ya zaten sende 2000 cd var boşa arabanı harab etme derim bekle zati ötv ler felan düştü beklersen daha iileri için forumda yer açarsın diyorum

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değmez bence alınmaz o paraya ben benmim astraya 70.000 de 2002 model 19000 çektim pazara otamatik olmasa hemen gidecek ama işte otomatik olduğundan kimse almıyoo :(:(:(

Uğur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehir içi kullanıyorsan alınır binilir performans farkıda hissetmezsin. Şehir efsanesi olmuş 1.4 motoru görünce çekmiyolar lafı performans olarak Astra H 1.6 ile Astra G 1.4'ün performansı aynıdır.

Daha neler... Astra h için yapılan bazı yorumlar o kadar enteresan ki ama bu hepsinden daha da enteresan.
Biraz bilerek yorum yapın yahu...

Efeem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende CD var ben memnunum arabamdanda yakın arkadaşım bulmuş o almak istiyodu. 1.4 olduğu için endişesi vardı bende foruma sorayım dedim.

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence model al
oparaya ancak o eder 15000 tl ye ancak 98 model cd alabilirsin

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha neler... Astra h için yapılan bazı yorumlar o kadar enteresan ki ama bu hepsinden daha da enteresan.
Biraz bilerek yorum yapın yahu...

arkadaşlar sanırım bunu yazan arkadaş da benim gibi balıkesirli ve balıkesirde şehir merkezi yürüyerek bir baştan diğer başa 20 dk sürüyor :D yani anlayacağınız arabanız 1.0 da olsa 2.0 da olsa pek bişey farketmiyor.Anlatmaya çalıştığı şey bu bence yoksa 1.4 ile 1.6 motoru performans olarak aynı kefeye koymak yanlış.

kcanbaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence o para ya o araba çok neden dersen KM çok fazla artı 1.4 motor.Birde sedan. o kadar para verebiliyorsan.Gümüş-gri rengini al çünkü bayide bile 0 alsan gümüş-gri istediğin zaman 800 YTL üste fiyat koyuyolar.

Ve 1.6 Twinport ELAGANCE modeller var full ( 8 hava yastiği + yol bilgisayarı+ Cd çalar + Dijital kilima + Yağmur sensörü+ Kendinden kararan iç dikiz aynası+ Merkezi kilit vs vs ) tabiki bu araç 15.500 alamazsın ama üstüne 4 daha koyarsan 19.500 veya 20.000 bu araçlardan alabilirsin. 2004 modellerini.. sadece kasa farklıdır. yani Klasik kasadır. Yeni kasa ile özellik bakımından pek farklılık yoktur.