2004 Astra G Elegance ne eder?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Araç babamın arkadaşlar... Satıp sıfır bir araç almayı düşünüyoruz. Yalnız aracımızın ne edeceği konusunda kararsız kaldık. Özelliklerini yazarsam bir fikir verirsiniz diye düşünüyorum.

2004 Elegance Astra G Sedan

1.6 16 V Twinport

Hız sabitleyici

95.000 km'de

Gri renk

Atiker LPG'li

Aracın sol tarafındaki kapılar ve çamurluklar bizden önceki sahibi tarafından değiştirilmiş. Kapıların yalnızca sacı değişmiş. Alırken yetkili serviste kontrol ettirdik ve onlar onay verdiler. Kesinlikle takla ya da yan yatma söz konusu olamaz dediler. Yapılan işçiliği de oldukça beğendiler. Gönül rahatlığı ile aldık. İyi ki de almışız. O günkü expertiz raporu duruyor hala...

2007'den beri bizde en ufak sorunla karşılaşmadık. Bakımları muntazam yapılan düzgün bir araç...

En az - en çok fiyat verirseniz ona göre bir bütçe oluşturup sıfır araçta neler olabileceğine karar vereceğiz. Aslında üç aşağı beş yukarı bu model ve kasanın fiyatı belli ama bizim araç sol tarafından dolayı ne eder?

Şimdiden herkese teşekkürler...

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 70.000 Astra G classic'ti aracım Tüpsüz. İlk sahibiydim ön kaput ve sol ön çamurluk değişmiş.Sol taraf bel altı lokal baya vardı. 21,000'e sattım. Bulunduğunuz yere göre fiyatlar fark ediyor. Takas yaparsanız aracınızı daha yüksek fiyatlara satabilirsiniz. Ama 23 edermi bilmiyorum herkes kafasına göre fiyat yazıyor bu aralar.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu aralar piyasa çok değişkenlik gösteriyor ancak aracınız 4 parça değişenden dolayı 20-22 bin arası eder diye düşünüyorum.....

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
22 civarına gider hocam.alıcıya bağlı,pazar olsun hayırlı satışlar.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
21/22 arası ama 23 cok zor

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Demek ki üstüne en az bir o kadar para eklemek gerekecek. Sağolun arkadaşlar.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araç 2004 elegance arkadaşlar. boş enjoy veya editionlarla karıştırmayın derim.Dijital klima , 8 airbag ,yağmur sensörü kararan ayna vs. Bir enjoya 21-22 yazıyolarsa bu rahat 23 eder.

Tolga K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araç 2004 elegance arkadaşlar. boş enjoy veya editionlarla karıştırmayın derim.Dijital klima , 8 airbag ,yağmur sensörü kararan ayna vs. Bir enjoya 21-22 yazıyolarsa bu rahat 23 eder.
elegance ancak sol taraf komple değişmiş araçta 4 parça değişen var... malesef burası Türkiye isterse o değişmeler sürtmeden olsun yine de araç fazlasıyla değer kaybeder....

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu galericilere ne demek lazım bilmiyorum. Astra'ya 18.000 TL, benim aracıma 12.000 TL fiyat veren oldu.