2004 vectra 1.6 comfort fiyat nasıl sizce

prevailingboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araç bi meslektaşımın aracı 2010 da henüz 22 bindeyken aldı ve 25 bin km gibi tüp taktırdı (brc)şuan ara. tam 60binde.Tüm ağır bakımı yapılmış(triger vs) hiç kazası yok (mini onarımdan avuç içi kadar boya var fotosunu gördüğüm için rahatım)lastikleri sıfır ilk kez bu yaz kullandı kış lastikleri yanında verecek 2 kış kullanmış,yazlık ve kışlıklar lassa. 2013 e kadar hep yetkili servise gitmiş araç,mobil 10/60 koydugunda eksiltmediğini 10/40 koydugunda 10bin de 750ml gibi eksilttiğini söyledi.yakıtı nedir lpg de 100 km de kaç litre yakar? hantal oldugunun farkındayım ama yine de yorumunuz önemli.Şuan aracın yapılması gereken hiçbir bakımı yok standart dışında.fiyat olarak ne uygun olur ne dersiniz? başka bi arkadaş 2 yıl önce aynısının tüpsüzünü 26500 e almıştı mesela.Nelere dikkat etmem gerekir?sizce alınır mı?ne kadar eder?teşekkür ederim...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba eğer kmsi orijinal 50bin kmde ise o araba gerçekten 25000 gibi bir rakama gönül rahatlığıyla alınır ancak 2005 model olmadığı ve önemli yenilemelere uğramadığı için daha üzerini vermek olmaz, 2004 model elegance alınabilir 26500 gibi bir rakama... Bir de akılları kurcalayan bir soru da 50bin kmde yağ yakması durumu, bu motorlar 100bin kmden sonra yağ eksiltmeye başlar diye bilinir 10w60 da bir hayli kalın yağdır 200-250bin km üzeri benzinli arabalara öneriliyor. Eğer arkadaşınız arabasının arkasında duruyorsa yol bilgisayarındaki ortalama tüketime bir bakın 7.5-8 litre arasında ise motoru sağlıklıdır. Bilecik gibi dağlık ve sürekli bayır tırmanarak ilerlediğimiz bir şehirde 2003 model 95bin kmde sunrooflu elegance almaya niyetlendim ortalama tüketimi 7.8 idi ortalama hızı da 26 belli ki ağırlıklı olarak şehir içi kullanılmış...1 gün ile kaçırdım :)