2005 Astra H Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Design.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam.

2005 Astra H 1.6 almayı düşünüyoruz sizin düşüncelerinize ihtiyacım var.

1- elektronik aksamında çok mu sorun çıkarıyor?
2- performans olarak hantal mı?
3- aracın suruş keyfi nasıl sizce?
4- 2005 1.6 elegance, 100.000 civarı kilometre, çok ufak boya var onun dışında temiz kullanılmış diyelim, ne kadar verilir bu araca?

forumda arama yaptım ama yeni başlık açma ihtiyacı duydum, bunların dışında da araç hakkında ne söylemek istersiniz, saolun. : )

emre92

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam.

2005 Astra H 1.6 almayı düşünüyoruz sizin düşüncelerinize ihtiyacım var.

1- elektronik aksamında çok mu sorun çıkarıyor?
2- performans olarak hantal mı?
3- aracın suruş keyfi nasıl sizce?
4- 2005 1.6 elegance, 100.000 civarı kilometre, çok ufak boya var onun dışında temiz kullanılmış diyelim, ne kadar verilir bu araca?

forumda arama yaptım ama yeni başlık açma ihtiyacı duydum, bunların dışında da araç hakkında ne söylemek istersiniz, saolun. : )
merhaba.birebir benim aracım tarif ettiğiniz 1.6 enjoy 105 hp .9 aydır bende hıc bır elektronık aksamı sorun cıkarmadı bugune kadar cok sukur.sürüş olarak süspansiyonlar sert ufak bi cukurdan bile geçsem fazlasıyla hissettiriyor.ama yol tutuşu virajlarda yola çok ıyı tutunması ve performansı bence cok ıyı.tüple birlikte 30 lt tüple 310 km şehir içi yapabiliyorum ama ben biraz devirli kullanırım.ben 95binde boyasız olanını 24.250 aldım ama tüp yoktu.eğer tüplüyse 26 eder benim gözümde

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 enjoy var elektronik olarak hiç sanayiye gitmedim.Bende olan sorun lar kronik olan sorunlar var,far açıkken bazen kornam çalışmıyor ( Cim modülü ) , birde bazen soğutucu sıvı durumu ( su seviye sensörü ) yazısı çıkıyor ama bunlar 2 ayda bir olan şeyler :D 2012 yılından beri hiç sorun çıkarmadı,daha önce vectra b vardı cd ve cdx,astra h ın yol tutuşu oldukça başarılı.Yakıt olarak ben ankara-kırıkkale arası okula gidip geliyorum, km de 0.170 - 0.180 krs yakıyorum brc marka tüp var.Performansı da tasarruf için yapılan bi motor için gayet iyi,cruze dan iyi gidiyor.Diğer 1,6 lardan çokta vasat değil.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki-üç yıl 50 bin km kullandım enjoy sp donanımlı olanını. Akü bitmesi ve bobin arızası dışında bir problemim olmadı. Tamamını tüplü kullandım. Yol tutuşu iyileştirmek adına biraz sert bir araç. Performansı beni pek tatmin etmedi. Performans beklentileri insanlarda çok farklılık gösteriyor. Ama karşılaştırma açısından astra g ye göre daha hantal olduğunu söyleyebilirim. Kasa ağırlığından olsa gerek ama kullanımı keyifli bir araçtır. Uzun yolda yormaz. Zorladığınızda motor size karşılık verir. Özellikle uzun 3. vitesi keyiflidir.

victory44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu farklı başlıklar altına da yazdım çünkü acil yardıma ihtiyacım var. kafam çok karışık ve piyasanın ne olacağı belli değil..

2005 model astra h 72000 km, de 3 parça boyalı ve lpg yok malesef.. sizce bu araca 29.000 tl verilir mi? bu arada araç ilk sahibinden.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:11 ----------

bi de easytranic şanzımanlı

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu farklı başlıklar altına da yazdım çünkü acil yardıma ihtiyacım var. kafam çok karışık ve piyasanın ne olacağı belli değil..

2005 model astra h 72000 km, de 3 parça boyalı ve lpg yok malesef.. sizce bu araca 29.000 tl verilir mi? bu arada araç ilk sahibinden.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:16 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:11 ----------

bi de easytranic şanzımanlı
Ben de cok baktim ama genelde soylenen o paralara 2008 2009 hatta 2010 bile alinabilecegi olmustu. Onun icin bi anda simdiki aracimi gordum (2011 12000km.deki corsa) ve eski arabaya bu paralari vermektense dusuk km guncel kasa kucuk yas olsun deyip bunu aldim. 2005 dediginiz 10 yasinda olacak ve ne cikaracsgi belli olmayacak. Belki beklesem temizi cikardi ama sabretmedim :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...