2005 Opel Corsa 1.2

ferhat057

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Maşallah...her zaman corsa benim aklımda yeri olan bir araç hala da yeminle aklımda olan bir kasa... çok seviyorum ama nasip olmadı.

ferhat057

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür Ederim Güzel Yorumunuz İçin.Allah İnşallah Size de Böyle bi Güzel Araç Nasib Eder

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Teşekkür Ederim Güzel Yorumunuz İçin.Allah İnşallah Size de Böyle bi Güzel Araç Nasib Eder

İnşallah bu aracı sürmek olsun park etmek olsun başka bir güzellik... sadece yüksek devirlerde biraz ses alıyor onun dışında pek sorun yok. Şimdi yeni corsalara baktıkça içim gidiyor resmen.

ferhat057

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aracımdan çok memnunum çok güzel bi araç ama içimden "keşke bu aracın otomatiğini alsaydım" geçmiyorda değil hala şu aracı sürerken üzerimdeki heyecanı atmış değilim biraz korku var istanbul trafiği :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben de aracımdan çok memnunum çok güzel bi araç ama içimden "keşke bu aracın otomatiğini alsaydım" geçmiyorda değil hala şu aracı sürerken üzerimdeki heyecanı atmış değilim biraz korku var istanbul trafiği :)

Evet ya otomatik bam başka bir güzellik. Ciddi mana da sıfır otomatik düşünmüyorum dersem yalan olur. Ama işte zaman.

ferhat057

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ciddi anlamda almayı düşünüyorum otomatik sıfır ama bakalım zaman ne göstericek abi :)

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç temiz duruyo, km de zaten epey azmış... Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle