2006-2007 .17 veya 1.3 opel combo hakkında

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle anlatayım;

avantaj;
araç yol tutuşu çok iyi diğer araçlardan kaza oranları diğer ticarilere göre çok iyi hatta corsa c den bile iyidir ne hikmetse bunu herkes söyler
yakıt olarak diğer ticarilere göre gene iyi debebi ise multijet iyi bir motora sahip.
2006 senesinde 69 bg olarak satıldı sonrasında ise 75 bg olarak satıldı. fakat aralarında 69 bg daha iyi sebebi ise parça farklılığında dolayı 69 bgliklerin parçaları daha ucuz en güzel örneği baskı balata en çok kullanılan. 75 bg ise kalkışı güzel 6 bg fark iyi bence.

araç taksi gibidir oturduğunuz zaman taksi gibi hissetirir. fren sistemi ile motor freni yaptığınızda şaşırtılacak bir frenlemeye sahip oluyor. 1.3 motor dite hantal düşünmeyin 2 ton yükleyin ise çeksin tabii 130 km sonrası olmaz haliyle.

dezavantajları volant zımbırtısı aslında çoğu arabada oynak fakat combolarda bariz bi kayıp oluyor halledilmeside hikaye tabii sadece ses gelmeye başladı ise kale almıcaksın.

turbosu bile caddylerde yan sanayi bile 1200 lira iken bizim comboların orjinal gm 400 lira yani her konuda avantajlı. araç alırken volantına baktırırsınız ozaman sağlıklı olur tabii.

bakhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.
en kısa zamanda bir test sürüşü yapacağım..
sigorta bandrol.biraz masraflı olacak ama ,
bide yıllık vize var..
ama alacağım baya kafaya koydum.
babam alma masfının altından kalkamassın diyor amma .
hayırlısı.....

bakhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan hali hazırda hemen almıcamde 4-5 ay gibi zaman içerisinde alıcam inşallalh..
eğer hemen acele satmıcaksanız sizinle irtibatlaşırız.
neden olmasın

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şuan hali hazırda hemen almıcamde 4-5 ay gibi zaman içerisinde alıcam inşallalh..
eğer hemen acele satmıcaksanız sizinle irtibatlaşırız.
neden olmasın

valla irtibat kuralım bi bakında bi arabama

keyfli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alalı 4 ay oldu 1,3 cdt 2006 combo. bundan önce 307 vardı dizel 1,4. ikiside dizel ama opel çok daha farklı. diğer arabamın bayıldığı yerlerde 4 kişi bana mısın demeden çekiyor. önceden korkmuştum kasa ağır gelir diye fakat çok iyi. tabi 1,7 si daha daha kuvvetli. temmuzda yakıt ölçeyim dedim uzun yolda km de 130 krş yaktı. çok memnunum bide vergisi ve her yıl muayenesi olmasa çok süper olacak.

bakhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keyfli kardeş
ben 2006-2007 combo bakıyorum.bayada fiyatınıda araştırıyorum.
sizden ricam
1 yıllık trafik sigortası yıllık vergisi ve yaptırdıysanız kaskosu hepsi birlikte ne kadar tutuyor

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkini vereyim diyorum işte :9

bakhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi senin araba ne öyla..
o kadar emekten sonra satılırmı yaa
ilandaki resimlerine baktım..
arabaya baya emek harcamışsın..
ama ben en fazla 17.000-18.000 tl çıkabilirim daha fazla çıkmaz oda söylediğim gibi 4-5 ay sonra.