2007 astra h enjoy Aux girişi hakkında

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende cd 30 teyp var serviste aux bağlanmıyor dediler.teypciyede gösterdim abi çok uğraştık buna bağlayamadık dedi.

ordu07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba 2007 astra aux sıkıntısı bende cekiyorum tesisat hazır halde var bunu aktifleştiren varmı acaba

muhammed006634

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
size tavsiyem uğraşmayın kablo ve aktıfleştirme zaten 100 TL yı gecer. aynı araçtan bende de var 2007 astra h enjoy. teyp oldukça görünümü de çirkin kullanmıda zor gelmişti öğrenene kadar. bende halen değiştirmedim ama aliexpress sitesinde geri görüş kameralı dokunmatık android flash sd kart aux girişleri en güzel tarafı blueetooth özelliği olan bir çok teyp var 150 - 200 TL ye. az daha para verip aynı siteden 350-400 TL ye harika teypler var. birde gümrüğe takılma rski gümrüğe takılırsa geri gider tekrar siparş edersiniz. geri giden ürünün parasını tabikide geri alabılıyorsunuz. sahibinden sitesinden alışveriş eder gibi aynı mantık. aracı satarken teybı alırsınız eskı çirkin teybini takar gönderirsiniz yenı aldıgınız araçta teybınızı yıne kullanabılırsınız. bence en mantıklı çözum bu. hıc uğraşmayın kabloyla felan