2008 Model Astra H Cosmo mu Bravo mu?

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar sizlerinde görüşlerini almak istedim 2004 model Astra 1.6 kullanıyorum. Aracımı değiştirme kararı aldım ve çok karasızım. Bir yandan yine astra almak istiyorum fakat bir yandanda artık değişiklik yapmak istiyorum .Bu gün Fiat bayisine gittim ve yeni bravo yu inceledim fiyatına göre ve motor seçeneklerine göre çok çeşitli alternatifler sunuyor. İncelediğim kadarıylada iç dizaynı çok kaliteliye benziyor. Benim aklımdan geçen 150 hp lik Sport paketi sizlerinde görüşünü almak istiyorum.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkdaşım aklını karıştırmak gibi olmasın ama bence bide yenilenen focusa bakıver fena makine değil o da

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bravoyu boşverin

ASTRA_CİVİC_COROLLA bunların arasından hangisini beğenirseniz alın hepsi birbirinden iyi :)

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kutluhan focusu inceledim çokta cazip gelmesi açıkcası. Çok fazla seçenek sunmuyor.

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki birde şunu diyorlar vectranın yeni kasaları çok hantalmış kullanmadım ama böyle şeyler söylüyorlar

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravo tercih edersen piyasada olmadığı için bütün gözler üstünde olacak astra gibi 1 sene sonra kasasıda değişmez uzun zaman rahatlıkla binebilirsin 150hp lik t-jet motoru 10 numara bence ama bunların yanında astra gibi kendini kanıtlamış bi araba değil piyasaya yeni girdiği için kronik sorunları çıkabilir başını ağırtabilir unutmadan şunuda söylemek lazım bi Alman arabasındaki kaliteyi ve güvenliği de bulamazsın

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiat cidden bu sefer güzel araba yapmış bende yakından takip ediyorum aracı özellikle 1,4 turbo beslemeli 150 hp lik modeli gayet mantıklı geliyor,fiyatıda opsiyonlarıyla 40000 ytl civarı idi.ama opelciyseniz belli bi zamandan sonra tat vermeyeceği kanısındayım.

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer astra nın cosmo donanımıysa elbette astra ama fiat ta kaliteli güvenlik sorunu falan yok bravo kendini kanıtlamış bir araç 2001 yılına kadar üretimdeydi sanırım arkadaşımda 98 modeli var ve süper ilk bindiğimde civic den sonra bana çok kötü gelmedi tabi 10 yıllık araç.Ama gaz tepkisi açıkcası civic den daha iyi en azından alt devirlerde