2009 astra cosmo manual esp varmı ? YARDIM

efe009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrehaba arkadaşlar;
2009 cosmo 1.3 cdti Astra'da ESP varmı ? Astra h kasların easytronic modellerinde olduğunu biliyorum fakat manual vites olanlarında yok idi.Ancak 2009 model cosmolarda olduğunu söylüyorlar.Aldığım araçta da var olduğunu söylediler emin olamadım.Doğrumudur.Kullanan ardaşlardan yardım bekliyorum.Teşekkür edrim.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 esp eğer easytonik vites alındığında oluyordu.manuellerde yok.fakat avrupadan direk gelen bazı modellerde mevcut.bende lansman aracı vardı 2008 model cosmo manuel ve esp vardı.fakat 25 000 km gittim sadece birkez çalıştığını gördüm.

efe009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekrandaki esp ışığı dediğiniz nerde tam olarak? yada bi şekilse ekrandaki nasıl bir şekil?

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekrandaki esp ışığı dediğiniz nerde tam olarak? yada bi şekilse ekrandaki nasıl bir şekil?

ibrede üçgen içinde kayan araba işareti. Bakınız devir saatinde 3000 devirin tam altı.

pic0483.jpg

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009'da opsiyon olarak alınabiliyor diye hatırlıyorum esp plus...

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yukarıdaki o işaret esp işareti.bu işaret virajlarda savrulurken bir kere yandı birde kartepeye tırmanırken sürekli yanmıştı.ben gaz veriyordum motor kesiyordu öyle yaparak tırmandım karlı yolu lastikler alpin3 tabii ama çok garip oluyor araç 2 de sanki bayılıyor gibi oluyordu.

recep76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
recep76.blogspot.com
Evet ESP o işareti çıkarmak ve güvenliği biraz daha artırmak için çok uğraştım.

efe009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar var o işaret fakat üçgen içinde değil sanırım birde yeri farklı.Daha aşağıda benim araçta.Birazdan bakayım tekrar üçgen içinde mi diye fakat kayan araba işareti kesin var.Yardımlarınız için teşekkür ederim.