2009 astra elegance 1.6

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dayım sedan araç alacak. Afyon'dan 2009 model elegance 1.6 otomatik 95000 km'de bir araç bulduk 33.500 TL'ye. Bu model ve motor hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Elegance paketi o dönem Cosmo'nun bir alt paketiymiş anladığım kadarıyla. Arka park asistanı, Xenon farlar, hız sabitleyici, katlanabilir ayna falan var.

Afyon'lu var mıdır forumda bilmiyorum, aracı kontrol ettirebileceğimiz yer veya servis tavsiyesi verebilecek.

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2009 astra elegance 1.6

Roland link' Alıntı:
Dayım sedan araç alacak. Afyon'dan 2009 model elegance 1.6 otomatik 95000 km'de bir araç bulduk 33.500 TL'ye. Bu model ve motor hakkında görüşlerinizi merak ediyorum. Elegance paketi o dönem Cosmo'nun bir alt paketiymiş anladığım kadarıyla. Arka park asistanı, Xenon farlar, hız sabitleyici, katlanabilir ayna falan var.

Afyon'lu var mıdır forumda bilmiyorum, aracı kontrol ettirebileceğimiz yer veya servis tavsiyesi verebilecek.
Enjoy donanım üzerine Elegance paketlidir o araç. Katlanır ayna Cosmo donanımında vardı.Büyük bi ihtimal orjinal xenon değildir araç.Sadece cosmo donanım seviyesinde xenon paket adı altında opaiyon olarak sunuluyordu.

farselem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 2009 astra elegance 1.6

Roland link' Alıntı:
Bu araç Astra H olarak mı geçiyor?

Evet, Astra H olarak geçer.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Afyon da opel servisi var özel. Sadece ona dahi gösterebilirsiniz. Afyon küçük yer. Eğer ciddi düşünürseniz aracı bana mesajla ulaşın telefon numaranızı bırakın ben size uygun yeri bulur dönerim.

Roland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt:

yavuzozkan link' Alıntı:
Afyon da opel servisi var özel. Sadece ona dahi gösterebilirsiniz. Afyon küçük yer. Eğer ciddi düşünürseniz aracı bana mesajla ulaşın telefon numaranızı bırakın ben size uygun yeri bulur dönerim.
Ben de afyon opel servisine göstermeyi düşünüyordum. Siz afyon'dasınız sanırım, teşekkürler.