2009 Opel İnsignia Birkaç Problem

userayberk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

İlk olarak aracımla ilgili en önemli problem AFL+ sistemi.

U1512 LIN Bus 1 Cihaz 2 ile iletişimi kaybetti
-arıza
-Aralıklı

Hata kodunu alıyorum. Aracın otomatik farı devreye girdikten 1-2 dakika sonra uzunlar kullanılmaz hale geliyor. Ama farlarla ilgili bir sıkıntı yok. Çünkü otomatik kullanmadıgımda çalısıyorlar. Servis aracı 1-2 gün servise bırakmamı istedi ve tabiki far arızasından dolayı 2 gün süre çok geldiğinden reddettim. Fikirlerinizi bekliyorum konuyla ilgili.

İkinci olarak kornamda bir temasızlık var. Antalyada bu problemi çözebilecek usta önerebilirseniz sevinirim. Daha önce başına gelen varsa ne kadara ve ne şekilde çözebildiğini iletirse bir yol edinmiş olurum.

Üçüncü olaraksa ön ve arka diskleri değiştirmem gerekiyor. Servis fiyatları yüksek geldi. Önerebileceğiniz bir marka varsa sevinirim.

Son olarak DVD800 navigasyon cdsi edinebileceğim biri varmı?

Çok teşekkürler...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

İlk olarak aracımla ilgili en önemli problem AFL+ sistemi.

U1512 LIN Bus 1 Cihaz 2 ile iletişimi kaybetti
-arıza
-Aralıklı

Hata kodunu alıyorum. Aracın otomatik farı devreye girdikten 1-2 dakika sonra uzunlar kullanılmaz hale geliyor. Ama farlarla ilgili bir sıkıntı yok. Çünkü otomatik kullanmadıgımda çalısıyorlar. Servis aracı 1-2 gün servise bırakmamı istedi ve tabiki far arızasından dolayı 2 gün süre çok geldiğinden reddettim. Fikirlerinizi bekliyorum konuyla ilgili.

İkinci olarak kornamda bir temasızlık var. Antalyada bu problemi çözebilecek usta önerebilirseniz sevinirim. Daha önce başına gelen varsa ne kadara ve ne şekilde çözebildiğini iletirse bir yol edinmiş olurum.

Üçüncü olaraksa ön ve arka diskleri değiştirmem gerekiyor. Servis fiyatları yüksek geldi. Önerebileceğiniz bir marka varsa sevinirim.

Son olarak DVD800 navigasyon cdsi edinebileceğim biri varmı?

Çok teşekkürler...

aracınızıda uygun disk ve balatayı internette satış yapan opel parçacılarından ve otosupermarket ten araştırın. trw disk ve balata kalitelidir.

vectra fırat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afl modul arizasi
Tabla uzerindeki aci sensorleri ve kablolarinda mekanik gevseklik kopokluk, sisteme bagli hava durumu sensoru arizasi yapabilir. .
Otomatikten yanma olayi yagmur sensorunde..Onda sorun yoktur.
Ama Afl + cok kapsamlidir hava sartlari hiz ve trafik yogunluguna göre aydinlatma yapar..
Araci calistirdiginizda far asagi yukari saga sola check yapiyormu yapmiyormu bi bakmalisin yapmıyor sa..

Govde acisini check edemiyor uzunlari yakmiyordur..
Bu sistemden anlamayan birine kurcalatma..
SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: