2010 1.5 symbol authentique abs var mi

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok dostum yanlış anlamam :D
Benim niyetim mümkün olduğunca yüksek model td dizel almak, malum uzun yol çok yapıyor bizimkiler, bir de bundan sonra çok yok değiştirirler araç onun için. Nasılsa şimdind kadar broadway kullandıkları için de öyle çok sorun olmaz diye düşündük alman olur olmaması. Peki 70 80 bin civarı dizel active plus olanları sahibinden de 23 24 arası yazılmış, bunları kaba kadar alabiliriz sizce

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O paraya düşüneceklerin

Tüm VW grubu arabalar (Polo,Golf,Jetta)

Tüm Opel grubu arabalar (Corsa (Tavsiye Ederim) , Astra , Vectra , Astra Classic)

Tüm Honda grubu arabalar (Jazz,Civic)

Tüm Mazda grubu arabalar

Bahsettiğiniz araçların yedek parçalarını çok uygun fiyatlara bulunabileceğini sanmıyorum arkadaşın ? Tamam haklısınız alman ve japon arabaları çok kolay arıza yapmaz ama bir arıza çıkardığı zaman kolay kolayda paçayı yırtamassınız

2 Adet Peugeot 207 eskittik şirket aracı olarak 2sindede çok büyük kazalarda araç çok ufak hasarlar aldı karşıdaki araba dağıldı.Belkide o sizin şansızlığınızdır ?

Ama haklısınız 2004-2005-2006 307 Peugeot'ta en çok arıza veren araç ve piyasası çok zor ancak otomatik vitesleri biraz rağbet görüyor bayanlar tarafından

Ayrıca o paraya binebileceği araçların model yılları max. 2004-2005 -2006 farkındaysanız arkadaşta yeni modelli araçlara bakıyor ;) Golfte anca FSİ motor olur oda vw'de en tutulmayan motor biliyorsunuz.

Son olarakta Fiat 1.3 Multijet , Opel 1.3 CDTI , Renault 1.5 dCi , Ford-Peugeot-Citroen 1.6 HDI-TDCI Dizel , Hyundai 1.5 CRDI bunlar motorlarını kolay kolay öldürümeyeceğiniz araçlar.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğiniz araçların yedek parçalarını çok uygun fiyatlara bulunabileceğini sanmıyorum arkadaşın ? Tamam haklısınız alman ve japon arabaları çok kolay arıza yapmaz ama bir arıza çıkardığı zaman kolay kolayda paçayı yırtamassınız

2 Adet Peugeot 207 eskittik şirket aracı olarak 2sindede çok büyük kazalarda araç çok ufak hasarlar aldı karşıdaki araba dağıldı.Belkide o sizin şansızlığınızdır ?

Ama haklısınız 2004-2005-2006 307 Peugeot'ta en çok arıza veren araç ve piyasası çok zor ancak otomatik vitesleri biraz rağbet görüyor bayanlar tarafından

Ayrıca o paraya binebileceği araçların model yılları max. 2004-2005 -2006 farkındaysanız arkadaşta yeni modelli araçlara bakıyor ;) Golfte anca FSİ motor olur oda vw'de en tutulmayan motor biliyorsunuz.

Son olarakta Fiat 1.3 Multijet , Opel 1.3 CDTI , Renault 1.5 dCi , Ford-Peugeot-Citroen 1.6 HDI-TDCI Dizel , Hyundai 1.5 CRDI bunlar motorlarını kolay kolay öldürümeyeceğiniz araçlar.

Bence o sizin şanslılığınız diyelim normalde çevremde ne kadar fransız aracı kullanan varsa artık illallah etmiş hem sağlamsızlığından hemde aşırı elektronik arızalarından

Bende arkadaşa yeni eski diye ayırt etmeden yazdım zaten , fransızların eskiside aynı yeniside , alman her yerde almanlığını gösteriyor

Çok güzel bir laf söylerdi bir zatı üstadımız

Fransızlar işlerinden çıkınca , eve gidip hangi tv kanalını , hangi diziyi , hangi maçı izlesem diye düşünürken almanlar işten çıkınca , bu işi nasıl geliştiririm , bunu nasıl daha iyi hale getiririm diye düşünürmüş

İşte fark bu düşüncedeki ince çizgi kadar açık ve bariz ...

Saygılarımla

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence o sizin şanslılığınız diyelim normalde çevremde ne kadar fransız aracı kullanan varsa artık illallah etmiş hem sağlamsızlığından hemde aşırı elektronik arızalarından

Bende arkadaşa yeni eski diye ayırt etmeden yazdım zaten , fransızların eskiside aynı yeniside , alman her yerde almanlığını gösteriyor

Çok güzel bir laf söylerdi bir zatı üstadımız

Fransızlar işlerinden çıkınca , eve gidip hangi tv kanalını , hangi diziyi , hangi maçı izlesem diye düşünürken almanlar işten çıkınca , bu işi nasıl geliştiririm , bunu nasıl daha iyi hale getiririm diye düşünürmüş

İşte fark bu düşüncedeki ince çizgi kadar açık ve bariz ...

Saygılarımla

Ünlü birde atasözü vardı ''Hanımı Balkanlardan, Arabayıda Almanlardan Alacaksın'' diye :D

Ama söz konusu dar bir aile bütçesi olunca ne almanı kalıyor ne fransızı... :(

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orası öyle ne yazık ki :) Bazen o konuda kendimi çok şanslı hissediyorum 23 yaşında sıfır bir araca sahip olmak eminim her gencin 1 kezde olsa yaşamak istediği bir duygudur diye düşünüyorum ancak bende diğer konularda yaşıtlarıma gıptayla bakıyorum örnek vermek gerekirse sosyallik konusunda kendim çok asosyalim tüm günüm evde , arabayla gezmekte geçiyor 0 arkadaşım var gezebileceğim ne yazık ki :( tek arkadaşım bu forum :D

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle almandan şaşmam ama bütçeleri en fazla 22 olunca ve alacakları bu araç en aşağı 15 sene gideceği için, hem motor sıkıntı kesmesin hemde parça ucuz olsun diyoruz malum bir de ne kadar yeni olursa o kadar iyi :D
Gözümüze 5 6 tane kestirdik linea, yarın bakacaklar inşallah, tabi babam bensiz yerinden kalkarsa :D, malum eski neslin malları kıymetli olunca elden çıkartmak zor oluyor onlara :D

Saygılar.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam arabayı sattı, 7300 e, ona fiat linea, ve hyundai acent için 9 tane araba gösterdim. Yarın onlara bakacakap hayırlısı inşallah :D

Saygılar.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Babam arabayı sattı, 7300 e, ona fiat linea, ve hyundai acent için 9 tane araba gösterdim. Yarın onlara bakacakap hayırlısı inşallah :D

Saygılar.

Tercihinizi linea'dan yana kullanın hyundai accent derken eradan bahsediyoruz herhalde.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea falan derken, şaka maka 2006 model honda city gri 1.4 comfort sıralı sistem lpg ki aldık :D
Saygılar.