2011 model astra H bagaj su almış

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yok stoplardan değil bir şekilde yukarıdan fitilin içine sızıyor sonra plaka hizasının üst tarafında bagaj kilitinin hemen sağında iki sacın arasından klepenin üstünden içeri sızıyor. Gözünde canlandırabilecegine eminim saçlar birbirine puntalı arası hafif açık. Aralarına yanlış anlamadı isem meges çekildi fitil sağlam yırtık delik yok dediler bende madem fitil sağlam fitil içine neden giriyor meges suyu kesecek ama esas sorun örtbas edilmiş olacak deyince kabul ettiler ve fitil siparişi de verdiler bence artık su almayacak. stoplar ve arka tampon sökülürken aracın başında idim seninde söylediğin gibi stoplar su almaya çok müsait hatta ordan girmemesine şaşırdım diyebilirim. Klapeler düzgün çalışıyor. Suyun bıraktığı izi görebildik daha doğrusu ben gösterdim. Abi epey su tuttuk girmedi demişlerdi. Yetkili servis de olsa yakından takip edip fikir alışverişinde bulunmakta fayda var. Kesin sonucu paylaşacağım. ilgine teşekkür ederim

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
ya benim bi arkadasımda 206 sı vardı arabaya baya zevkine masraf yaptıktan sonra bir sabah arabanın her iki on koltugu zemininde su gordu nem degil baya su hemde yagmur yokken:) sonra bu sorun bir kac sabah daha tekrarlamaya basladı birkac kaportacıya gosterme ve basınclı su tutma sonucu yinede sebep bulunamadı en sonunda cocuk bu araba benim omrumu yedi diyerek sattı sattıgı kisi kac yıldır biniyo:)

Klimanın yoğuşma suyu tahliye kanalı tıkalı olursa su her iki taraf paspas üzerine akar benim vectra da öyle olmuştu. yağmur bile yoktu deyince bu aklıma geldi. Hatta büyük ihtimal

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
su alma sorunum çözüldü fitilde değişti şu an ıslanma nemlenme yok konu kapanabilir

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
sorun öncelikle tabiki fitilden. Çünkü suyu bir şekilde içeriye saçların birleşim yerine geçiriyor bu olmaması gerek. Saçların punto ile tutturulan yerleri hariç arası boş su buralardan içeriye sızıyor arka plaka üst hizasından giriyor. Serviste fitil siparişi verildi ve fitil değişmeden önce iki sacın arası meges ile dolduruldu artık fitili geçse bile içeri sızması çok zor yani sorun fitilden önce çözüldü. Fitil benim ısrarım üzerine değişti.ilgine teşekkür

fxemrh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz geç oldu ama eğer arkadaşlar sigorta ve Elektronik aksamin olduğu yerden araciniz su aliyorsa şiddetli Yağışlar da yapmanız gereken tek şey ki ben bunu 2 yilda ancak farkettim çünkü servislerde bulamadı... tavandaki antenin kenarlarini silikonladim ve sorun çözüldü. ! Tabibu bana su girip bozulan bir park sensörü kartına mal oldu. Anteni her söktuğumde anten bağlantı noktası zamanla oynayip arasi aciliyormus.
. Umarim sorunu devam edip yeni olusan problemi bulamayanlar için yararlı olur.