''2011 Model''Araçlarında CD 500 Navigasyon Kullananlar

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar diğer forumda da yazmıştım ancak belki bi değişiklik vardır diye tekrar yazıyorum,bunun için kusura bakmayın lütfen..Almış olduğum 2011 model CD 500 lü aracımda navigasyonu kullanamıyorum çünkü CD si Türkiye'ye daha gelmemiş ve 2010 CD leri de uymuyormuş..Bununla ilgili çok uğraştım ancak ne bayiden,ne de müşteri hizmetlerinden bir sonuç alabildim..Hepsi aynı şeyi söylüyor..Benimle aynı durumda olan var mı?Bilgisi olan var mı?

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ynt: ''2011 Model''Araçlarında CD 500 Navigasyon Kullananlar

aynen bende bekliyorum.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Cuma servise gittiğim zaman bu konuyu danışacağım. Bilgi edinirsem bu konu başlığı altında paylaşırım ;)

fatih407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı durum bende de var aracı aldığımda cd yoktu daha sonra vereceklerini söylediler  2011 olduğu için 2010 araçların cd leri olmuyor. Pazartesi günü aldığım bayi ile görüştüm şuan cdleri bekliyoruz geldiğinde size haber vericez dediler bende bekliyorum 2 ay oldu hala gelmedi ama bunuda belirteyim :) Ama son yaptığım görüşmeden umutluyum artık gelecek galiba

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gelişmeleri dört gözle bekliyoruz, bir sonuç alındığında site de duyuru halinde yayınlıyalım
ki bu konuda problem yaşayan arkadaşlara da yön göstermiş oluruz
Teşekkürler

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benimle aynı durumda olanlar varmış,en azından bunu öğrendim çünkü diğer forumda kimse yoktu ve acaba opel tarafından kandırılıyor muyum diye düşünüyordum..Şu anda yapabileceğimiz tek şey opel müş. hizmetlerini ara sıra arayıp sıkıştırmak olabilir , ki süreci hızlandıralım..CD 500 ün en önemli farkı navigasyon ve biz onu kullanamıyoruz.. walll walll

BRKCDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de aracımı aralık sonu teslim aldım. CD vermediler ama harita yüklemişlerdi. Kullanıyorum. Ankara ve İstanbul için şimdilik beni tatmin etti.

--neco--

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu CD 500 olayı gerçekten çok ilginç..

Şöyle ki ; diğer forumda iken de bunu konuşmuştuk..Bazı arkadaşlar 2011 araçlarında navi kullandıklarını söylediler..Ben de bunun üzerine hem müşteri hizmetlerine hem de aldığım bayiye sorgulatmıştım ve o araçların 2010 model olduğunu söylediler..Ben de olayı fazla bulandırmamak için bi daha konuyu açmamıştım..

Ancak buradan şu sonuç çıkıyor ki,opel ya 2011 diye,2010 araçlar satıyor insanlara(eğer böyle ise çok vahim),ya da bize yalan söylüyorlar..

Ama bize niye yalan söylemiş olabilirler ki diye düşünüyorum bir de..Eğer 2011 lere CD yüklemesi yapılabiliyorsa tüm araçlara yaparlar..Bizim dırdırımızla uğraşmazlar.. :)

İşin içinden çıkan olacak mı bakalım..Biraz daha beklemede kalıp,tekrar atağa geçmek lazım herhalde..

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın Neco,

Aracımı kasım ayı ortalarında aldım.Hem şasi numarasına baktığımda 2011 olduğunu görüyorum, hem de bana 2011 model olarak satıldı.Ayrıca aracımın 28.08.2010 da üretim bandından indiğini biliyorum.Yani demem o ki, aracım hakikaten 2011 model..(ispat için bu kadar uğraşacağımı sanmazdım ;D)
Aracı teslim aldığımda, navi yüklenmişti ve verilen kutuda çıkan cd ise 2010-2011 tarih etiketliydi..

Bence bayilere biraz daha yüklenmek gerekiyor diye düşünüyorum..

Oydelee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracımı ocakta teslim aldım ellerine güncel navigasyon cd si gelmiş kurdular.şu an servislerde güncel navigasyon cdsi mevcut gidip yükletebilirsiniz.